ZÁPAS
10.05.22 | 1. kolo | Leo Borg | Robin Thour | 6-0, 6-4 | M25 Kalmar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Leo Borg | Robin Thour | |
1. podání % | 30/50 (60%) | 27/52 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/30 (70%) | 14/27 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/20 (60%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/52 (54%) | 17/50 (34%) |
Vyhrané body celkem | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Leo Borg | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Robin Thour | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leo Borg | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Robin Thour | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Leo Borg | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Robin Thour | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Leo Borg | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Robin Thour | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Leo Borg | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Robin Thour | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Leo Borg | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Robin Thour | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leo Borg | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Robin Thour | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Leo Borg | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Robin Thour | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
27.11.94, 29 Let
27.11.94, 29 Let
Leo Borg vs. Robin Thour - Vzájemné zápasy
10.05.22 | 1. kolo | Leo Borg | Robin Thour | 6-0, 6-4 | detail zápasu | M25 Kalmar | antuka |
Leo Borg form & Robin Thour form
Leo Borg - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Zhenxiong Dong | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Alessandro Ingarao | 6-713, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Noah Perfetti | 2-6, 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Laslo Djere | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Dennis Novak | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Blockx | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Fred Simonsson | 7-65, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Tuncay Duran | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Dmitrii Vasilev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 Rubber 1 | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 Rubber 1 | vs. Vasek Pospisil | 6-75, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 Rubber 1 | vs. Cristian Garin | 6-76, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Koray Kirci | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Lukas Pokorny | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Cagan Efe Tufekci | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
20.08.23 finále | vs. Blake Mott | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.08.23 semifinále | vs. Fitriadi M Rifqi | 7-5, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. S D Prajwal Dev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Moerani Bouzige | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Robin Thour - poslední zápasy
M25 Ystad - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Olle Noltorp | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Kaukovalta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Erik Grevelius | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Isac Stroemberg | 7-62, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Jan Simonsson | 6-3, 0-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Philipp Pavlenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.22 kvalifik. | vs. Olle Noltorp | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Oscar Dahlberg | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Eldin Nokic | 3-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Kalmar - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Leo Borg | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.21 kvalifik. | vs. Simon Freund | 6-4, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Woobin Shin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jonkoping - tvrdý I. | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Tibo Colson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.21 kvalifik. | vs. Jonathan Backman | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Johan Claesson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Frederiksberg - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Philip Hjorth | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
26.07.21 kvalifik. | vs. Andrea Del Federico | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Andro Kranjcevic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 7-5, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Oscar Galimardanov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. James Frawley | 6-1, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Simon Freund | 6-3, 3-2, Simon Freund - skreč | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Linus Frost | 7-65, Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Dzianis Zharyn | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Lucas Renard | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Jonathan Stenberg | 6-0, 6-2 | detail zápasu |