ZÁPAS
28.10.18 | 2. kolo kval. | Lawrence Bataljin | Gokul Suresh | 6-3, 6-2 | Egypt F25 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Austrália
22.05.96, 27 Let
22.05.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
06.02.97, 27 Let
06.02.97, 27 Let
Lawrence Bataljin vs. Gokul Suresh - Vzájemné zápasy
28.10.18 | 2. kolo kval. | Lawrence Bataljin | Gokul Suresh | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Egypt F25 | tvrdý |
Lawrence Bataljin form & Gokul Suresh form
Lawrence Bataljin - poslední zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - skreč | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Gokul Suresh - poslední zápasy
M15 New - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bengaluru - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Kento Tagashira | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bhopal - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kolkata - antuka | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Yugal Bansal | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Lakshya Gupta | 6-0, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Taha Kapadia | 0-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
12.11.19 1. kolo kval. | vs. Da-Niel Kotze | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Patrick Foley | 4-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Richaad Kamissa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Kunal Anand | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Singapore - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Shahin Khaledan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Rafael E. Grovas | 2-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Timothy Lim | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Singapore - tvrdý | ||||
03.06.19 kvalifik. | vs. Nikit Reddy | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Cheraag Bajwa | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
25.05.19 2. kolo | vs. Rishi Reddy | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Edward Birungi | 6-0, 4-0, Edward Birungi - skreč | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Kevin Cheruiyot | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Babji Siva Atturu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Sheil Kotecha | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Dharmil Shah | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Egypt F26 - tvrdý | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F25 - tvrdý | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Parikshit Somani | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
China F14 - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Rhett Purcell | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |