ZÁPAS
25.03.18 | 2. kolo kval. | Laurent Rochette | Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-1, 6-2 | Le Gosier | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Laurent Rochette | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
1. podání % | 26/42 (62%) | 23/49 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/26 (77%) | 13/23 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/16 (63%) | 7/26 (27%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/49 (59%) | 12/42 (29%) |
Vyhrané body celkem | 59/91 (65%) | 32/91 (35%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Laurent Rochette | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laurent Rochette | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Laurent Rochette | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Laurent Rochette | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laurent Rochette | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Laurent Rochette | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laurent Rochette | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Laurent Rochette vs. Thomas Yaka Kofi Setodji - Vzájemné zápasy
25.03.18 | 2. kolo kval. | Laurent Rochette | Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Le Gosier | tvrdý |
Laurent Rochette form & Thomas Yaka Kofi Setodji form
Laurent Rochette - poslední zápasy
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-2, 1-1, - Laurent Rochette - skreč | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Maxence Broville | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25+H Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Alexis Gautier | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Gianni Mina | 6-0, 2-1, Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Evan Hoyt | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Anatoliy Petrenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Chiswick - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo | vs. Chuhan Wang | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Uriage - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 1-4, - Laurent Rochette - skreč | detail zápasu | |
M15 Vilnius - antuka | ||||
13.07.19 semifinále | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.19 čtvrtfinále | vs. Robertas Vrzesinski | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Mikhail Korovin | 4-2, Mikhail Korovin - skreč | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Janis Podzus | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Hengyang - tvrdý | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Fajing Sun | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Naifu Zhang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Shenzhen - tvrdý | ||||
16.06.19 finále | vs. Yan Bai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.06.19 semifinále | vs. Ye Cong Mo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.06.19 čtvrtfinále | vs. Yuanfeng Li | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.06.19 2. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 2-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Wei-De Lin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Laurynas Grigelis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Albano Olivetti | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Jordan Thompson | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.10.18 kvalifik. | vs. Vincent Millot | 6-75, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.18 2. kolo kval. | vs. Samuel Shropshire | 6-3, 7-63 | detail zápasu |
Thomas Yaka Kofi Setodji - poslední zápasy
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 0-6, 0-3, - Thomas Yaka Kofi Setodji - skreč | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
30.07.23 finále | vs. Calvin Hemery | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. Aziz Ouakaa | 6-3, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Guy Orly Iradukunda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Alexander Stater | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Ethan Denzel Sibanda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Abayomi Oluseyi Philips | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-4, 2-1, Hamid Reza Nadaf - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Gabriele Moghini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Caspar Schuetze | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
05.09.19 1. kolo | vs. Elyes Marouani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 1-6, 7-69, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Schlieren - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.19 kvalifik. | vs. Joel Kuster | 7-65, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gian Gruenig | 5-7, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Uriage - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Gianni Mina | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sebastien Deridder | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Max Westphal | 6-2, 5-7, 10-5 | detail zápasu |