ZÁPAS
05.08.20 | 1. kolo | Laurent Lokoli | Michael Geerts | 3-6, 6-4, 10-6 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Laurent Lokoli | 0-0 | |
0-0, 30-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40 | ||
Laurent Lokoli | 0-2 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
1-2 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Laurent Lokoli | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laurent Lokoli | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-5 | Michael Geerts | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laurent Lokoli | 3-5 | |
0-0 | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Michael Geerts | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40, 40-A | ||
Laurent Lokoli | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Michael Geerts | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30 | ||
Laurent Lokoli | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
2-2 | Michael Geerts | |
0-0 | ||
Laurent Lokoli | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
3-3 | Michael Geerts | |
0-0, 30-0, 15-40 | ||
Laurent Lokoli | 3-4 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-4 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Laurent Lokoli | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Michael Geerts | |
0-0 | ||
Laurent Lokoli | 0-1 | |
1-2 | Michael Geerts | |
Laurent Lokoli | 2-2 | |
3-3 | Michael Geerts | |
Laurent Lokoli | 4-3 | |
6-3 | Michael Geerts | |
Laurent Lokoli | 6-4 | |
8-4 | Michael Geerts | |
Laurent Lokoli | 8-5 | |
8-6 | Michael Geerts | |
Laurent Lokoli | 9-6 | |
10-6 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Laurent Lokoli vs. Michael Geerts - Vzájemné zápasy
05.08.20 | 1. kolo | Laurent Lokoli | Michael Geerts | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | All Lower | antuka |
17.07.18 | 1. kolo | Michael Geerts | Laurent Lokoli | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | Belgium F4 | antuka |
Laurent Lokoli form & Michael Geerts form
Laurent Lokoli - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Arthur Gea | 0-0, - Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 1-4, - Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Agafonov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. David Pichler | 7-5, David Pichler - skreč | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 6-4, 4-6, 2-3, - Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Arthur Gea | - | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Johannus Monday | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Alexis Galarneau | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Jack Anthrop | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Machac | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Michael Geerts - poslední zápasy
Munich - antuka | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Pellegrino | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
10.04.24 2. kolo | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-77, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Filip Krajinovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Elias Ymer | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Peter Buldorini | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Keegan Smith | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Jaime Faria | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Oscar Otte | 5-7, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Mark Lajal | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Charles Broom | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Liam Gavrielides | 7-67, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Jaime Faria | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-73, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 3-6 | detail zápasu |