ZÁPAS
29.10.19 | kvalifik. | Lasse Muscheites | Deney Wassermann | 4-6, 6-4, 10-2 | M15 Parnu | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
25.04.96, 27 Let
25.04.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Lasse Muscheites vs. Deney Wassermann - Vzájemné zápasy
29.10.19 | kvalifik. | Lasse Muscheites | Deney Wassermann | 4-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | M15 Parnu | tvrdý I. |
Lasse Muscheites form & Deney Wassermann form
Lasse Muscheites - poslední zápasy
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Mike Urbanija | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
27.01.20 kvalifik. | vs. Stuart Parker | 6-1, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Dean Thurner | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Stefan Seifert | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Piotr Galus | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Mauro De Maio | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Goran Markovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
02.11.19 semifinále | vs. Vladimir Ivanov | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.19 čtvrtfinále | vs. Daniil Glinka | 3-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Marius Ruzgas | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Roni Mikael Hietaranta | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Deney Wassermann | 4-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Jason Sormunen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Justin Schlageter | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Quentin Marchal | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Julien De Cuyper | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Michal Marko | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. David Pichler | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Jim Walder | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Mark Simons | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Deney Wassermann - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Henry Searle | 7-68, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 4-6, 0-1, - Deney Wassermann - skreč | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 1-2, - Deney Wassermann - skreč | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Nikolay Nedelchev | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Jerome Kym | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Raphael Calzi | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Jack Loge | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Jules Marie | 4-6, 1-2, - Deney Wassermann - skreč | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Raffael Schaer | 6-75, 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Tim Handel | 6-3, 6-710, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Julio Cesar Porras | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Iliyan Radulov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Enrique Gimenez Sanchez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Thiemo de Bakker | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Alec Beckley | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Brian Bozemoj | 6-3, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 7-63, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Joris De Loore | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Max Houkes | 5-5, - Deney Wassermann - skreč | detail zápasu | |
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Sander Jong | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
06.07.23 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Thiemo de Bakker | 7-66, 1-6, 6-4 | detail zápasu |