ZÁPAS
16.08.21 | 1. kolo kval. | Lars Johann | Batiste Guerra | 6-0, 6-2 | M25 Muttenz | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lars Johann | Batiste Guerra | |
1. podání % | 27/47 (57%) | 14/41 (34%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/27 (85%) | 8/14 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/20 (45%) | 8/27 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/41 (61%) | 15/47 (32%) |
Vyhrané body celkem | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Batiste Guerra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lars Johann | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Batiste Guerra | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lars Johann | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Batiste Guerra | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lars Johann | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Batiste Guerra | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lars Johann | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Batiste Guerra | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lars Johann | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Batiste Guerra | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lars Johann | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Batiste Guerra | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lars Johann | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Nemecko
18.11.01, 22 Let
18.11.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
14.02.97, 27 Let
14.02.97, 27 Let
Lars Johann vs. Batiste Guerra - Vzájemné zápasy
16.08.21 | 1. kolo kval. | Lars Johann | Batiste Guerra | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M25 Muttenz | antuka |
Lars Johann form & Batiste Guerra form
Lars Johann - poslední zápasy
M25 Wetzlar - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 1-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Sven Corbinais | 3-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Nitschke | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Chris Rodesch | 2-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Tom Pisane | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Wojcik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
02.08.22 kvalifik. | vs. Luigi Sorrentino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Adrien Gobat | 6-3, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Louroi Martinez | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Jannik Rother | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Adrian Obert | Adrian Obert - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Sergis Kyratzis | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Adam Jones | 7-67, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Mats Hermans | 6-3, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
09.03.21 kvalifik. | vs. Niklas Schell | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Kaj Quirijns | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Robin Lang | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Dragoni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Milan Welte | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Bulut Ozcelik | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 4-6, 7-63, 10-6 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu |
Batiste Guerra - poslední zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Julius Augunas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Marincas | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Joao Domingues | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Ricardo Batista | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Cortez | 6-74, 7-61, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. David Poljak | 2-6, 7-62, 11-13 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mason Dace | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Florian Broska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Milan Welte | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Mathys | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Leo Raquillet | 7-5, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Gustaf Strom | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Adam Krischke | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Johannes Seeman | 6-4, 6-76, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Alessio Tramontin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Nad | 7-65, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Adrien Burdet | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Masato Perera | 6-4, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Mikel Martinez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Joshua Schaefer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Joao Portugal | 6-4, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
08.03.23 kvalifik. | vs. Tomas Curras Abasolo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.23 2. kolo kval. | vs. Mick Veldheer | 6-4, 0-6, 10-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Eshan Mukherjee | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 2-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 2-6, 1-6 | detail zápasu |