ZÁPAS
24.10.19 | 2. kolo | Kyrian Jacquet | Jacopo Berrettini | 6-4, 5-7, 6-3 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Kyrian Jacquet | Jacopo Berrettini | |
1. podání % | 64/103 (62%) | 65/102 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 42/64 (66%) | 36/65 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/39 (41%) | 18/37 (49%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 48/102 (47%) | 45/103 (44%) |
Vyhrané body celkem | 106/205 (52%) | 99/205 (48%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esa | 1 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-2 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 30-0, A-40[BP] | ||
Kyrian Jacquet | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-3 | Jacopo Berrettini | |
0-0 | ||
Kyrian Jacquet | 3-3 | |
3-4 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-15 | ||
Kyrian Jacquet | 4-4 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
5-4 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Kyrian Jacquet | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0 | ||
Kyrian Jacquet | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, A-40 | ||
3-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, A-40[BP] | ||
Kyrian Jacquet | 4-0 | |
0-0, 0-15 | ||
4-1 | Jacopo Berrettini | |
0-0 | ||
Kyrian Jacquet | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Jacopo Berrettini | |
0-0 | ||
Kyrian Jacquet | 4-4 | |
0-0, 0-15 | ||
4-5 | Jacopo Berrettini | |
0-0 | ||
Kyrian Jacquet | 5-5 | |
5-6 | Jacopo Berrettini | |
5-7 |
3 | ||
Kyrian Jacquet | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0 | ||
Kyrian Jacquet | 1-1 | |
0-0, 0-15 | ||
1-2 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0 | ||
Kyrian Jacquet | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kyrian Jacquet | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kyrian Jacquet | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0 | ||
Kyrian Jacquet | 6-3 | |
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kyrian Jacquet vs. Jacopo Berrettini - Vzájemné zápasy
24.10.19 | 2. kolo | Kyrian Jacquet | Jacopo Berrettini | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Kyrian Jacquet form & Jacopo Berrettini form
Kyrian Jacquet - poslední zápasy
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-1, 1-4, - Kyrian Jacquet - skreč | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Lloyd Harris | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Couacaud | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Hugo Gaston | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Joris De Loore | 6-4, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Ugo Blanchet | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Andrea Picchione | 6-1, 3-2, Andrea Picchione - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Maxime Janvier | 6-75, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Benoit Paire | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Jules Marie | 1-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Mae Malige | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Dylan Dietrich | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Gaston | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Jacopo Berrettini - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Matej Dodig | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alen Bill | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Denis Petak | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Luca Potenza | 7-64, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Max Houkes | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Del Federico | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sanremo Challenger - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 7-61, 5-7 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.03.23 kvalifik. | vs. Evan Zhu | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Seelig | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Alex De Minaur | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Oscar Otte | 3-6, 7-63, 2-1, Oscar Otte - skreč | detail zápasu | |
26.02.23 kvalifik. | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |