ZÁPAS
02.06.23 | čtvrtfinále | Luka Pavlovic | Kristijan Juhas | 6-3, 3-0, - skreč | M15 Kursumlijska | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Luka Pavlovic | Kristijan Juhas | |
1. podání % | 21/38 (55%) | 21/31 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/21 (76%) | 9/21 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/17 (59%) | 6/10 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 16/31 (52%) | 12/38 (32%) |
Vyhrané body celkem | 42/69 (61%) | 27/69 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 7 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Luka Pavlovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Kristijan Juhas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luka Pavlovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Kristijan Juhas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Luka Pavlovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Kristijan Juhas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luka Pavlovic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Kristijan Juhas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Luka Pavlovic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Kristijan Juhas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Luka Pavlovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Kristijan Juhas | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luka Pavlovic | 3-0 | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Luka Pavlovic vs. Kristijan Juhas - Vzájemné zápasy
02.06.23 | čtvrtfinále | Luka Pavlovic | Kristijan Juhas | 6-3, 3-0, Kristijan Juhas - skreč | detail zápasu | M15 Kursumlijska | antuka |
21.05.21 | 1. kolo | Luka Pavlovic | Kristijan Juhas | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Brcko | antuka |
Luka Pavlovic form & Kristijan Juhas form
Luka Pavlovic - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Josip Simundza | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Sandro Kopp | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Timo Stodder | 6-72, 6-1, 5-0, Timo Stodder - skreč | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 1-6, - Luka Pavlovic - skreč | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 4-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Andrej Nedic | 7-5, 3-1, Andrej Nedic - skreč | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 finále | vs. Dusan Obradovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Alessandro Bellifemine | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Quentin Folliot | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Kristijan Juhas - poslední zápasy
M25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Marino Jakic | 4-6, 7-62, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mili Poljicak | 3-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Milan Drinic | 6-3, 1-6, 13-11 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 1-2, - Kristijan Juhas - skreč | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Vladan Tadic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.06.23 1. kolo | vs. Ali Habib | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 0-3, - Kristijan Juhas - skreč | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Rrezart Cungu | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Tarik Sehovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Enrique Pena | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Peter Fajta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
04.05.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Daniel Paty | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 7-64, 6-70, 10-5 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Maj Najvirt Kolaric | 2-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 4-6, 0-1, - Kristijan Juhas - skreč | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Maj Najvirt Kolaric | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 1-6, - Kristijan Juhas - skreč | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Dimitrije Zubac | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 3-6, 1-2, - Kristijan Juhas - skreč | detail zápasu |