ZÁPAS
07.12.21 | kvalifik. | Kiranpal Pannu | Yannik Steinegger | 6-78, 6-4, 10-5 | M15 Cancun | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
11.09.00, 23 Let
33 866 $
11.09.00, 23 Let
33 866 $
Kiranpal Pannu vs. Yannik Steinegger - Vzájemné zápasy
07.12.21 | kvalifik. | Kiranpal Pannu | Yannik Steinegger | 6-78, 6-4, 10-5 | detail zápasu | M15 Cancun | tvrdý |
Kiranpal Pannu form & Yannik Steinegger form
Kiranpal Pannu - poslední zápasy
Acapulco Challenger - tvrdý | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Andre Ilagan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cuernavaca Challenger - tvrdý | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Andre Ilagan | 1-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 2-1, Mats Rosenkranz - skreč | detail zápasu | |
Houston - antuka | ||||
30.03.24 1. kolo kval. | vs. Patrick Kypson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 1-4, - Kiranpal Pannu - skreč | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Nick Hardt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Charles Broom | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Kaylan Bigun | 3-6, 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Max Purcell | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Jack Loutit | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Leo Vithoontien | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Evan Bynoe | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Alfredo Perez | 6-3, 6-75, 7-66 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Emmett Potter | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Enzo Wallart | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Nicaise Muamba | 7-5, 6-76, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Strong Kirchheimer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. William Grant | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ethan Quinn | 2-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 7-67, 5-7 | detail zápasu |
Yannik Steinegger - poslední zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Mae Malige | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Alec Beckley | 3-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Tom Gentzsch | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Jack Loge | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Leo Poupinel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Xin Gao | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Karl Friberg | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Thomas Deschamps | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Adam Moundir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Paul Jubb | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Daniel Little | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.07.23 2. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |