INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kiranpal Pannu vs. Jake Delaney - Vzájemné zápasy
31.12.19 | 1. kolo | Kiranpal Pannu | Jake Delaney | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | M15 Te | tvrdý |
Kiranpal Pannu form & Jake Delaney form
Kiranpal Pannu - poslední zápasy
M25 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 1-4, - Kiranpal Pannu - skreč | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Nick Hardt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Charles Broom | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Kaylan Bigun | 3-6, 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Max Purcell | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Jack Loutit | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Leo Vithoontien | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Evan Bynoe | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Alfredo Perez | 6-3, 6-75, 7-66 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Emmett Potter | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Enzo Wallart | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Nicaise Muamba | 7-5, 6-76, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Strong Kirchheimer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. William Grant | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ethan Quinn | 2-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 7-67, 5-7 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Donald Young | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Vandecasteele | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Jake Delaney - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. James McCabe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Hayden Jones | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jack Bruce-Smith | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tai Sach | 6-74, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Patrick Kypson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Makoto Ochi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Brosset | 5-7, 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 6-2, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Omar Jasika | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Blake Ellis | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 6-75, 7-60 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Jacob Brumm | 4-6, 6-1, 3-0, Jacob Brumm - skreč | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. James Watt | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Jeremy Beale | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Filip Peliwo | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Scott Jones | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
24.09.23 finále | vs. Blake Mott | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Jayden Court | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Luke Sorensen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Moerani Bouzige | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Yamato Sueoka | 4-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu |