ZÁPAS
16.03.21 | 1. kolo | Kimmer Coppejans | Orlando Luz | 6-3, 6-1 | Santiago Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Kimmer Coppejans | Orlando Luz | |
1. podání % | 34/45 (76%) | 39/54 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/34 (76%) | 18/39 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/11 (64%) | 11/15 (73%) |
Vyhrané body z returnu | 25/54 (46%) | 12/45 (27%) |
Vyhrané body celkem | 58/99 (59%) | 41/99 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kimmer Coppejans | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kimmer Coppejans | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-1 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-2 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kimmer Coppejans | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Kimmer Coppejans | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kimmer Coppejans | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kimmer Coppejans | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kimmer Coppejans | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kimmer Coppejans vs. Orlando Luz - Vzájemné zápasy
16.03.21 | 1. kolo | Kimmer Coppejans | Orlando Luz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Santiago Challenger | antuka |
08.05.19 | 2. kolo | Kimmer Coppejans | Orlando Luz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Braga Challenger | antuka |
Kimmer Coppejans form & Orlando Luz form
Kimmer Coppejans - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-71, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 6-4, 0-1, - Kimmer Coppejans - skreč | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
22.09.23 2. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 1. kolo | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Khumoun Sultanov | 6-78, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.23 kvalifik. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 5-7, 7-69 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Dino Prizmic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Marko Topo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Norbert Gombos | 3-5, Norbert Gombos - skreč | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-77, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Mirza Basic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
23.07.23 kvalifik. | vs. Cristian Garin | 6-2, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-74, 6-76 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Francesco Forti | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 7-65, 3-6, 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
29.06.23 kvalifik. | vs. Taro Daniel | 6-3, 4-6, 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Timofey Skatov | 6-73, 6-4, 7-611 | detail zápasu |
Orlando Luz - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detail zápasu |