ZÁPAS
21.09.20 | 1. kolo kval. | Kimmer Coppejans | Guillermo Garcia-Lopez | 0-6, 7-5, 6-3 | Paris | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Kimmer Coppejans | Guillermo Garcia-Lopez | |
1. podání % | 48/97 (49%) | 46/85 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/48 (65%) | 29/46 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 24/49 (49%) | 19/39 (49%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 5/9 (56%) |
Vyhrané body z returnu | 37/85 (44%) | 42/97 (43%) |
Vyhrané body celkem | 92/182 (51%) | 90/182 (49%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 3 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Kimmer Coppejans | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kimmer Coppejans | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-4 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kimmer Coppejans | 0-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-6 |
2 | ||
0-0 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kimmer Coppejans | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kimmer Coppejans | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kimmer Coppejans | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kimmer Coppejans | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kimmer Coppejans | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kimmer Coppejans | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kimmer Coppejans | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kimmer Coppejans | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kimmer Coppejans | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kimmer Coppejans | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Guillermo Garcia-Lopez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kimmer Coppejans vs. Guillermo Garcia-Lopez - Vzájemné zápasy
21.09.20 | 1. kolo kval. | Kimmer Coppejans | Guillermo Garcia-Lopez | 0-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | Paris | antuka |
Kimmer Coppejans form & Guillermo Garcia-Lopez form
Kimmer Coppejans - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-71, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 6-4, 0-1, - Kimmer Coppejans - skreč | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
22.09.23 2. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 1. kolo | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Khumoun Sultanov | 6-78, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.23 kvalifik. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 5-7, 7-69 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Dino Prizmic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Marko Topo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Norbert Gombos | 3-5, Norbert Gombos - skreč | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-77, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Mirza Basic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
23.07.23 kvalifik. | vs. Cristian Garin | 6-2, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-74, 6-76 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Francesco Forti | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 7-65, 3-6, 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
29.06.23 kvalifik. | vs. Taro Daniel | 6-3, 4-6, 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Timofey Skatov | 6-73, 6-4, 7-611 | detail zápasu |
Guillermo Garcia-Lopez - poslední zápasy
Milan Challenger - antuka | ||||
21.06.21 1. kolo | vs. Ulises Blanch | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
23.02.21 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
14.10.20 2. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.10.20 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
29.09.20 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
02.08.20 1. kolo | vs. Ilya Ivashka | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Steven Diez | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý I. | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Paolo Lorenzi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
03.02.20 kvalifik. | vs. Enzo Couacaud | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Dustin Brown | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.20 3. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.20 2. kolo | vs. Tobias Kamke | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.20 1. kolo kval. | vs. Tallon Griekspoor | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Yannick Maden | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
20.11.19 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.19 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.19 3. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
23.10.19 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Jaume Antoni Munar Clar | - Guillermo Garcia-Lopez - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
12.09.19 3. kolo | vs. Mario Vilella Martinez | 1-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. John Isner | 3-6, 4-6, 4-6 | detail zápasu |