ZÁPAS
04.09.17 | 1. kolo kval. | Kerim Subasic | Stevan Popovic | 6-1, 6-4 | Serbia F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Bosna a Herceg.
13.07.99, 24 Let
13.07.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
29.10.01, 22 Let
29.10.01, 22 Let
Kerim Subasic vs. Stevan Popovic - Vzájemné zápasy
04.09.17 | 1. kolo kval. | Kerim Subasic | Stevan Popovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Serbia F5 | antuka |
Kerim Subasic form & Stevan Popovic form
Kerim Subasic - poslední zápasy
Serbia F3 - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Nemanja Subanovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Maltsev (RUS) | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Nemanja Malesevic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Valentin Ivanov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Micov | 0-6, 1-4, - Kerim Subasic - skreč | detail zápasu | |
Austria F5 - antuka | ||||
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Maximilian Dobrowolny | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Austria F4 - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Lewie Lane | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Austria F3 - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Sebastian Kurzmann | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Austria F2 - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Jonathan Stenberg | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Hamza Santic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Pavle Drobnjakovic | 0-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Gazo | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Damjan Peterlin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Croatia F3 - antuka | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Croatia F2 - antuka | ||||
10.03.18 | vs. Lorenzo Di Maro | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Croatia F1 - antuka | ||||
07.03.18 1. kolo kval. | vs. Flemming Peters | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F4 - tvrdý | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F3 - tvrdý | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Aryan Goveas | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Domenico D'Alena | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Serbia F5 - antuka | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Maximilian Gatev | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Djordje Janackovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Darko Jandric | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Macedonia F1 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Feda Bilic | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Hungary F5 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Patrik Obal | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hungary F4 - antuka | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Nebojsa Peric | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Milos Nikolic | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Stevan Popovic - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Patrik Homola | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, - Stevan Popovic - skreč | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Kylian Collignon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Chirag Duhan | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Federico Bove | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Tanguy Genier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Daniil Savelev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Golubev | 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-4, 1-6, 10-12 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Andras Necz | 4-6, 6-4, 10-0 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 4-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Erik Arutiunian | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Charles Dossetter | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Enrique Pena | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Emil Dapcevic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Pavel Verbin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Lara Salmeron | 6-2, 1-6, 10-4 | detail zápasu |