ZÁPAS
30.10.19 | 1. kolo | Karol Drzewiecki | Andrej Glvac | 7-5, 6-2 | M15 Opava | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Karol Drzewiecki | Andrej Glvac | |
1. podání % | 36/61 (59%) | 33/77 (43%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/36 (81%) | 24/33 (73%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/25 (40%) | 17/44 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 36/77 (47%) | 22/61 (36%) |
Vyhrané body celkem | 75/138 (54%) | 63/138 (46%) |
Dvojchyby | 8 | 8 |
Esa | 6 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Andrej Glvac | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
Karol Drzewiecki | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Andrej Glvac | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Karol Drzewiecki | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Andrej Glvac | |
0-0 | ||
Karol Drzewiecki | 2-3 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Andrej Glvac | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Andrej Glvac | |
5-5 | Andrej Glvac | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Andrej Glvac | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Karol Drzewiecki | 1-0 | |
0-0, 30-0 | ||
2-0 | Andrej Glvac | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40 | ||
Karol Drzewiecki | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Andrej Glvac | |
0-0, 0-40 | ||
Karol Drzewiecki | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Andrej Glvac | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Karol Drzewiecki | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Karol Drzewiecki vs. Andrej Glvac - Vzájemné zápasy
30.10.19 | 1. kolo | Karol Drzewiecki | Andrej Glvac | 7-5, 6-2 | detail zápasu | M15 Opava | koberec |
Karol Drzewiecki form & Andrej Glvac form
Karol Drzewiecki - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-72, 11-9 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Alex Bancila | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 1-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
23.01.23 kvalifik. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Colin Markes | 4-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rio De - antuka | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Toulouse Challenger - antuka | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Arthur Fils | 6-79, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Malek Jaziri | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Szymon Walkow | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
15.08.20 1. kolo | vs. Piotr Galus | 6-3, - Karol Drzewiecki - skreč | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Filip Kolasinski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Kamil Gajewski | 6-2, 0-2, - Karol Drzewiecki - skreč | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabrielius Guzauskas | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Jaume Pla Malfeito | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
28.01.20 kvalifik. | vs. Alejandro Gomez | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu |
Andrej Glvac - poslední zápasy
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Amaury Raynel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Timo Legout | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Artem Smirnov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo | vs. Filip Horansky | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Karol Drzewiecki | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Niels Lootsma | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Stefan Seifert | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pajulahti - tvrdý I. | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Alexis Canter | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Berk Ilkel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Dublin - koberec | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Alexis Canter | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Idanha - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Francisco Dias | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 5-7, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo | vs. Junhyun Lee | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Jiri Jenicek | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Lenny Hampel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu |