ZÁPAS
09.05.21 | 1. kolo kval. | Karlo Cubelic | Yoni Bidny | 6-3, 7-64 | M15 Jerusalem | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
13.01.98, 26 Let
17 445 $
13.01.98, 26 Let
17 445 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
25.01.04, 20 Let
25.01.04, 20 Let
Karlo Cubelic vs. Yoni Bidny - Vzájemné zápasy
09.05.21 | 1. kolo kval. | Karlo Cubelic | Yoni Bidny | 6-3, 7-64 | detail zápasu | M15 Jerusalem | tvrdý |
Karlo Cubelic form & Yoni Bidny form
Karlo Cubelic - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Milan Welte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Georgios Dimitriou | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Markus Malaszszak | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Delaunay | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Robin Boeckli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Leopold Zima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Nino Toto | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. David Eichenseher | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Emil Rast | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 1-2, - Karlo Cubelic - skreč | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Daniil Savelev | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-1, 3-0, Theertha Shashank Macherla - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 6-0, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Patrick Zahraj | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Quentin Marchal | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 5-7, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lewie Lane | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Mark Wallner | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tim Pauly | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Torben Steinorth | 4-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu |
Yoni Bidny - poslední zápasy
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Amit Vales | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Amit Cohen | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Moskovitz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. David Khurodze | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Herzlia - tvrdý | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Gur Trakhtenberg | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kfar - tvrdý | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Yankel Zemel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Mattias Southcombe | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Roee Benya | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Amit Vales | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 6-4, 6-71, 10-8 | detail zápasu |