ZÁPAS
04.05.21 | kvalifik. | Karl Friberg | Flemming Peters | 6-3, 7-5 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
24.10.95, 28 Let
11 435 $
24.10.95, 28 Let
11 435 $
Karl Friberg vs. Flemming Peters - Vzájemné zápasy
04.05.21 | kvalifik. | Karl Friberg | Flemming Peters | 6-3, 7-5 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Karl Friberg form & Flemming Peters form
Karl Friberg - poslední zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Michiel De Krom | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 7-62, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Tiago Pereira | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
12.11.23 finále | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
29.09.23 semifinále | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Anton Matusevich | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Giles Hussey | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu |
Flemming Peters - poslední zápasy
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. George Houghton | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
20.09.21 kvalifik. | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
24.08.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Zachary Eisinga | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Lilian Breut | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Karl Friberg | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Jumpei Yamasaki | Jumpei Yamasaki - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tom Gangov | 2-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 7-65, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Michael Geerts | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Robin Stanek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Tom Schonenberg | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Alexander Mannapov | 4-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu |