ZÁPAS
16.11.19 | semifinále | Kai Wehnelt | Marko Tepavac | - nenastoupil(a/i) | M15 Meshref | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kai Wehnelt vs. Marko Tepavac - Vzájemné zápasy
16.11.19 | semifinále | Kai Wehnelt | Marko Tepavac | Marko Tepavac - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | M15 Meshref | tvrdý |
08.11.19 | čtvrtfinále | Marko Tepavac | Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Meshref | tvrdý |
02.11.19 | semifinále | Marko Tepavac | Kai Wehnelt | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M15 Meshref | tvrdý |
Kai Wehnelt form & Marko Tepavac form
Kai Wehnelt - poslední zápasy
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jakub Filip | 6-73, 6-0, 6-76 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. August Holmgren | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Shogo Sanada | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Yan Bai | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicaise Muamba | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Patrick Brady | 1-6, 6-79 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Jose Statham | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sean Van Rensburg | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Scott Jones | 6-3, 6-76, 7-66 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hayden Jones | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Maxence Beauge | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Maxence Rivet | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 finále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Seydina Andre | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Adam Panaras | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Jan Hrazdil | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 3-6, 7-612, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 7-5, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Marko Tepavac - poslední zápasy
M15 Budva - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-1, 3-2, - Marko Tepavac - skreč | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
15.10.21 čtvrtfinále | vs. Andrew Paulson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.21 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
19.09.21 finále | vs. Fabian Marozsan | 4-6, 1-2, - Marko Tepavac - skreč | detail zápasu | |
18.09.21 semifinále | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.21 čtvrtfinále | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Dominik Palan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 6-4, 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
06.09.21 kvalifik. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 1-6, 7-66 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Danijal Muminovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Tiago Cacao | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Luis Faria | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
12.08.21 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.21 1. kolo | vs. Andrea Del Federico | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
06.08.21 čtvrtfinále | vs. Hernan Casanova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.08.21 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Edris Fetisleam | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Peter Nagy | 6-4, 1-4, - Marko Tepavac - skreč | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
10.07.21 semifinále | vs. Louis Wessels | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.21 čtvrtfinále | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.21 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 6-2, 3-2, Max Wiskandt - skreč | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-1, 3-1, Raphael Collignon - skreč | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
02.07.21 čtvrtfinále | vs. Tim Van Rijthoven | 6-2, 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
01.07.21 2. kolo | vs. Dayne Kelly | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
01.07.21 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.21 čtvrtfinále | vs. Jelle Sels | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.21 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
23.06.21 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-3 | detail zápasu |