ZÁPAS
01.10.22 | finále | Kacper Zuk | Karl Friberg | 6-3, 6-3 | M25 Falun | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Kacper Zuk | Karl Friberg | |
1. podání % | 30/46 (65%) | 31/50 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/30 (83%) | 20/31 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/16 (56%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 22/50 (44%) | 12/46 (26%) |
Vyhrané body celkem | 56/96 (58%) | 40/96 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 5 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Kacper Zuk | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Karl Friberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kacper Zuk | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Karl Friberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kacper Zuk | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Karl Friberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kacper Zuk | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Karl Friberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kacper Zuk | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Karl Friberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kacper Zuk | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Karl Friberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kacper Zuk | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Karl Friberg | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kacper Zuk | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Karl Friberg | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Kacper Zuk | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Karl Friberg | |
0-0, 30-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kacper Zuk vs. Karl Friberg - Vzájemné zápasy
01.10.22 | finále | Kacper Zuk | Karl Friberg | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M25 Falun | tvrdý I. |
Kacper Zuk form & Karl Friberg form
Kacper Zuk - poslední zápasy
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktor Frydrych | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 7-612, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Jiri Vesely | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Illya Marchenko | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Luca Giacomini | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Johannus Monday | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tiago Pereira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Max Cunat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
17.08.23 čtvrtfinále | vs. Elias Ymer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 6-77 | detail zápasu |
Karl Friberg - poslední zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Michiel De Krom | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 7-62, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Tiago Pereira | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
12.11.23 finále | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
29.09.23 semifinále | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Anton Matusevich | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Giles Hussey | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu |