ZÁPAS
12.05.21 | 1. kolo | Justin Roberts | Filip Bergevi | 6-3, 6-4 | M15 Jerusalem | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Justin Roberts | Filip Bergevi | |
1. podání % | 34/56 (61%) | 22/47 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/34 (85%) | 16/22 (73%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/22 (59%) | 15/25 (60%) |
Vyhrané break-bally | 2/3 (67%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 16/47 (34%) | 14/56 (25%) |
Vyhrané body celkem | 58/103 (56%) | 45/103 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 8 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Justin Roberts | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Justin Roberts | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Justin Roberts | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Filip Bergevi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Justin Roberts | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Filip Bergevi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Justin Roberts | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Filip Bergevi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Justin Roberts | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Justin Roberts | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Justin Roberts | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Justin Roberts | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Filip Bergevi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Justin Roberts | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Justin Roberts vs. Filip Bergevi - Vzájemné zápasy
12.05.21 | 1. kolo | Justin Roberts | Filip Bergevi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Jerusalem | tvrdý |
Justin Roberts form & Filip Bergevi form
Justin Roberts - poslední zápasy
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Vishwa Aduru | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Aman Sharma | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Andres Andrade | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Torres | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
16.11.23 1. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-2, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Roland Stuurman | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-75, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Noah Thurner | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Sheehy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Conner Huertas Del Pino | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Philip Sekulic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Rochester - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Yannik Rahman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Laval - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Preston Brown | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 South - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Axel Nefve | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Filip Bergevi - poslední zápasy
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Max Dahlin | 6-74, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Vesa Ahti | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Evan Furness | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Fabian Fallert | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
20.08.22 semifinále | vs. Nino Ehrenschneider | 6-72, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.22 čtvrtfinále | vs. Karl Friberg | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.22 2. kolo | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
26.04.22 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-0, 4-1, Michael Zhu - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-75, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.22 semifinále | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.22 čtvrtfinále | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 7-66, 3-2, Karim-Mohamed Maamoun - skreč | detail zápasu | |
07.04.22 2. kolo | vs. Peter Fajta | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.22 čtvrtfinále | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.03.22 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu |