ZÁPAS
13.03.23 | 2. kolo kval. | Junhyun Lee | Cooper Errey | 6-4, 6-2 | M25 Canberra | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Kórea
16.04.02, 21 Let
16.04.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
06.10.05, 18 Let
06.10.05, 18 Let
Junhyun Lee vs. Cooper Errey - Vzájemné zápasy
13.03.23 | 2. kolo kval. | Junhyun Lee | Cooper Errey | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M25 Canberra | antuka |
Junhyun Lee form & Cooper Errey form
Junhyun Lee - poslední zápasy
M25 Hammamet - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sparsh Rathi Rathi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 2-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 7-67, 12-14 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Shaoyun Liu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ke Hau Hung | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ryota Tanuma | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ying-Ze Chen | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Maximus Jones | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Suphawat Saeoui | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Yuttana Charoenphon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Linh Giang Trinh | 1-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Seon Yong Han | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Justin Kuo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Anseong - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Young Seok Kim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Jangjun Kim | 6-78, 6-77 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Dohyun Kim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Dong Ju Kim | 3-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Christopher Heck | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Daegu - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Hyun Woo Cho | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jun Gi Lee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Jiayang Dong | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Alexander Klintcharov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Cooper Errey | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Guhan Rajan | 7-5, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Indore - tvrdý | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Chirag Duhan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Aaron Raj | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Cooper Errey - poslední zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Luke Sorensen | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anthony Shumsky | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jarrod Joyce | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jack Bruce-Smith | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Issei Okamura | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Hahn | 6-4, 5-7, 14-12 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Jovanovski | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Omar Fields | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Sam Oster | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. David Hough | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Brian Capalnean | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 7-67, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Paul Howe | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
24.11.22 1. kolo | vs. Pavle Marinkov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.22 2. kolo kval. | vs. Jaiden Watts | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.22 kvalifik. | vs. Thomas Braithwaite | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.22 1. kolo kval. | vs. John Amato | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Lachlan Vickery | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Liam Puttergill | 6-78, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Sam Oster | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 7-65, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Bendigo - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Amor Jasika | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo | vs. Jaden Weekes | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
03.01.22 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.01.22 kvalifik. | vs. Kody Pearson | 2-6, 3-6 | detail zápasu |