ZÁPAS
14.05.21 | semifinále | Juan Pablo Varillas | Juan Manuel Cerundolo | 5-1, - skreč | Zagreb Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Juan Pablo Varillas | Juan Manuel Cerundolo | |
1. podání % | 14/30 (47%) | 16/20 (80%) |
Vyhrané body z 1.podání | 11/14 (79%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/16 (50%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané break-bally | 2/5 (40%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 11/20 (55%) | 11/30 (37%) |
Vyhrané body celkem | 30/50 (60%) | 20/50 (40%) |
Dvojchyby | 0 | 0 |
Esa | 0 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Pablo Varillas | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Juan Pablo Varillas | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Juan Pablo Varillas | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-1 |
4 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Juan Pablo Varillas vs. Juan Manuel Cerundolo - Vzájemné zápasy
30.10.21 | semifinále | Juan Manuel Cerundolo | Juan Pablo Varillas | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | Lima 2 | antuka |
14.05.21 | semifinále | Juan Pablo Varillas | Juan Manuel Cerundolo | 5-1, Juan Manuel Cerundolo - skreč | detail zápasu | Zagreb Challenger | antuka |
21.02.21 | 2. kolo kval. | Juan Manuel Cerundolo | Juan Pablo Varillas | 7-67, 6-3 | detail zápasu | Cordoba | antuka |
Juan Pablo Varillas form & Juan Manuel Cerundolo form
Juan Pablo Varillas - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-62, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 7-60 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Gustavo Heide | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Federico Agustin Gomez | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Facundo Bagnis | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Liam Draxl | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Francesco Passaro | 7-5, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Orlando Luz | 6-3, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Paul Jubb | 3-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 7-5, 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
04.02.24 | vs. Nicolas Jarry | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Cameron Norrie | 4-6, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Darderi | 7-66, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-64, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Roberto Carballes Baena | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Arthur Fils | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
05.10.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 3-6, 6-78 | detail zápasu |
Juan Manuel Cerundolo - poslední zápasy
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Francesco Passaro | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
09.03.24 čtvrtfinále | vs. Renzo Olivo | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
18.02.24 kvalifik. | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Gianluca Mager | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Wilson Leite | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Darderi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, Murkel Alejandro Dellien Velasco - skreč | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-75, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Mariano Navone | 4-6, 0-3, - Juan Manuel Cerundolo - skreč | detail zápasu |