ZÁPAS
28.01.20 | 1. kolo | Juan Pablo Paz | Muthu Senthilkumar | 6-1, 6-1 | M15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Juan Pablo Paz | Muthu Senthilkumar | |
1. podání % | 18/30 (60%) | 21/47 (45%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/18 (89%) | 10/21 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/12 (100%) | 9/26 (35%) |
Vyhrané body z returnu | 28/47 (60%) | 2/30 (7%) |
Vyhrané body celkem | 56/77 (73%) | 21/77 (27%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 2 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Juan Pablo Paz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Muthu Senthilkumar | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Juan Pablo Paz | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Muthu Senthilkumar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Juan Pablo Paz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Muthu Senthilkumar | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-0 | Muthu Senthilkumar | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Pablo Paz | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Muthu Senthilkumar | |
0-0 | ||
Juan Pablo Paz | 5-1 | |
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
14.01.00, 24 Let
14.01.00, 24 Let
Juan Pablo Paz vs. Muthu Senthilkumar - Vzájemné zápasy
28.01.20 | 1. kolo | Juan Pablo Paz | Muthu Senthilkumar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
Juan Pablo Paz form & Muthu Senthilkumar form
Juan Pablo Paz - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Petr Brunclik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Biagio Gramaticopolo | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Roberto Cid Subervi | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Muthu Senthilkumar - poslední zápasy
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Tommy Czaplinski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Patrik Oplustil | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Rishit Dakhane | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Vujic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Ha Minh Duc Vu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Seremban - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Krittin Koaykul | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
13.06.22 kvalifik. | vs. Takuya Kumasaka | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
06.06.22 kvalifik. | vs. Calum Puttergill | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Winter Meagher | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Muzammil Murtaza | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Mousa Alkotop | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Dheeraj Kodancha | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Astur Martinez Irigoyen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
14.09.21 kvalifik. | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Louis Allen | 6-4, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Antonio Mazzeo | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.03.21 kvalifik. | vs. Faisal Qamar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Jatin Dahiya | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
28.03.21 2. kolo kval. | vs. Yash Chaurasia | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pune - tvrdý | ||||
22.03.21 kvalifik. | vs. Suraj R Prabodh | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Anargha Ganguly | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Sahil Gaware | 5-7, 6-1, 10-8 | detail zápasu |