ZÁPAS
21.02.20 | čtvrtfinále | Juan Pablo Ficovich | Roberto Ortega-Olmedo | 3-6, 7-5, 7-5 | Morelos Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Juan Pablo Ficovich | Roberto Ortega-Olmedo | |
1. podání % | 59/100 (59%) | 75/114 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 50/59 (85%) | 56/75 (75%) |
Vyhrané body z 2.podání | 22/41 (54%) | 21/39 (54%) |
Vyhrané break-bally | 2/12 (17%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 37/114 (32%) | 28/100 (28%) |
Vyhrané body celkem | 109/214 (51%) | 105/214 (49%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esa | 15 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Juan Pablo Ficovich | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Juan Pablo Ficovich | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Juan Pablo Ficovich | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Juan Pablo Ficovich | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Juan Pablo Ficovich vs. Roberto Ortega-Olmedo - Vzájemné zápasy
21.02.20 | čtvrtfinále | Juan Pablo Ficovich | Roberto Ortega-Olmedo | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | Morelos Challenger | tvrdý |
Juan Pablo Ficovich form & Roberto Ortega-Olmedo form
Juan Pablo Ficovich - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Denis Kudla | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
23.03.24 finále | vs. Tristan Boyer | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 semifinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 čtvrtfinále | vs. Stefan Kozlov | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Emiliano Aguilera | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Dmitry Popko | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Eduardo Ribeiro | 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Harrison Adams | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 6-74, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Timo Stodder | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-5, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 6-74, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu |
Roberto Ortega-Olmedo - poslední zápasy
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
22.10.21 čtvrtfinále | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - skreč | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.21 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Mallorca - tráva | ||||
19.06.21 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Almaty 1 - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
21.05.21 čtvrtfinále | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - skreč | detail zápasu | |
Salinas 2 - tvrdý | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | detail zápasu |