ZÁPAS
21.11.21 | 1. kolo kval. | Juan Ignacio Zamora | Lucas Obeid | 6-2, 7-5 | M15 Cordoba | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Argentina
26.10.04, 19 Let
26.10.04, 19 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
20.03.01, 23 Let
20.03.01, 23 Let
Juan Ignacio Zamora vs. Lucas Obeid - Vzájemné zápasy
03.04.22 | 1. kolo kval. | Lucas Obeid | Juan Ignacio Zamora | 6-4, 7-66 | detail zápasu | M25 Rosario | antuka |
21.11.21 | 1. kolo kval. | Juan Ignacio Zamora | Lucas Obeid | 6-2, 7-5 | detail zápasu | M15 Cordoba | antuka |
Juan Ignacio Zamora form & Lucas Obeid form
Juan Ignacio Zamora - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Basel | 3-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Tobias Franco | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Franco Marini | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Mateo Matulovich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Cesar Carmona | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Segundo Goity Zapico | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Julian Cundom | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Gal Bar On Monroy | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Juan Sebastian Osorio | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Osvaldo Landazuri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Patricio Embry | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Antonio Jose Rosales Varona | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Lucas Obeid | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Villa - antuka | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Dreycopp | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Agustin Mascotto | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Mateo Labuckas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Obeid | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Lucas Obeid - poslední zápasy
M15 Sarajevo - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Bozo Barun | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | 2-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Matej Djokic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Sercan Yesilova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Ainur Garifullin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 4-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Anthony Popyrin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Plunger | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mitric | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vacaria - antuka | ||||
29.11.22 kvalifik. | vs. Rafael Tosetto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Frederico Moraes | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Lajeado - antuka | ||||
21.11.22 1. kolo kval. | vs. Lucio Carnevalle | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Brasilia - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Guayaquil - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Miguel Angel Cabrera | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Jorge Abde Celis | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Portoviejo - antuka | ||||
02.08.22 kvalifik. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Fernando Jose Cachipuendo Calderon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.07.22 2. kolo kval. | vs. David Metz | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Mohammed Arshad Hussain | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Lazar Markovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu |