ZÁPAS
10.01.21 | 1. kolo kval. | Joshua Dous Karpenschif | Daiki Yoshimura | 6-2, 4-6, 10-6 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
01.07.03, 20 Let
01.07.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Japonsko
07.03.02, 22 Let
07.03.02, 22 Let
Joshua Dous Karpenschif vs. Daiki Yoshimura - Vzájemné zápasy
10.01.21 | 1. kolo kval. | Joshua Dous Karpenschif | Daiki Yoshimura | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Joshua Dous Karpenschif form & Daiki Yoshimura form
Joshua Dous Karpenschif - poslední zápasy
M25 Bourg - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Robin Catry | 3-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Philip Henning | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Matias Ponce De Leon Gomila | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Torres | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Andres Andrade | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
French Open - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Johan Nikles | 6-0, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. David Perez Sanz | 6-2, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
11.01.21 kvalifik. | vs. Dominik Palan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
02.10.20 čtvrtfinále | vs. Michael Geerts | 0-3, - Joshua Dous Karpenschif - skreč | detail zápasu | |
01.10.20 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 7-61, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
29.09.20 1. kolo | vs. David Pichler | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 6-72, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Nevers - tvrdý I. | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Axel Garcian | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Troyes - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Louis Lechevretel | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
07.01.19 1. kolo kval. | vs. Quentin Gueydan | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Daiki Yoshimura - poslední zápasy
M15 Hinode - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Tomohiro Masabayashi | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Yu Tanaka | 6-1, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Oliver Welch | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
26.12.23 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Yamato Sueoka | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Marin Dumitru | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 2. kolo kval. | vs. Emile Hudd | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ethan Farlie | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Nakagawa | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yuhei Kono | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Kokoro Isomura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Jake Delaney | 7-61, 6-70, 0-1, - Daiki Yoshimura - skreč | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Yu-Cheng Tsai | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kai Shiang Yang | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Yi Jui Lo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Chun-Ming Yam | 6-0, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Rob Reynolds | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Taisei Kinase | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Tai Sach | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Hien Pham | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Anseong - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Joonhee Yoon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Min Soo Kim | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Hangyeom Kim | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Karuizawa - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Jumpei Yamasaki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Taishi Satou | 5-7, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 6-4, 6-74, 6-10 | detail zápasu |