ZÁPAS
28.11.17 | 1. kolo | Jose Pereira | Felipe Meligeni Alves | 7-5, 6-3 | Brazil F4 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jose Pereira | Felipe Meligeni Alves | |
1. podání % | 50/65 (77%) | 46/66 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/50 (68%) | 26/46 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/15 (53%) | 9/20 (45%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 31/66 (47%) | 23/65 (35%) |
Vyhrané body celkem | 73/131 (56%) | 58/131 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 1 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jose Pereira vs. Felipe Meligeni Alves - Vzájemné zápasy
12.07.22 | 1. kolo | Felipe Meligeni Alves | Jose Pereira | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | Iasi Challenger | antuka |
28.11.17 | 1. kolo | Jose Pereira | Felipe Meligeni Alves | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Brazil F4 | antuka |
19.04.16 | 1. kolo | Jose Pereira | Felipe Meligeni Alves | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Sao Paulo | antuka |
Jose Pereira form & Felipe Meligeni Alves form
Jose Pereira - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Maceio - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Laelson Rodrigues | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Lucio Ratti | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Joaquim Almeida | 5-7, 0-2, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rafael Ferreira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 3-6, 0-3, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marcio Eduardo Silva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 4-6, 1-3, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 4-6, 2-3, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Thiago Guglieri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 3-4, Francisco Comesana - skreč | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Matheus Albieri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Juan Sebastian Osorio | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Salvador Price | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Marc Majdandzic | 6-4, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Kai Wehnelt | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Felipe Meligeni Alves - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | Mateus Alves - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 7-67, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Mitchell Krueger | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Alex Molcan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. Mariano Navone | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Borna Coric | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Mmoh | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 6-74, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-1, 3-1, Facundo Diaz Acosta - skreč | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Max Houkes | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Federico Delbonis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 7-66, 4-6, 4-6, - Felipe Meligeni Alves - skreč | detail zápasu |