ZÁPAS
18.09.19 | 1. kolo | Jose Fco. Vidal Azorin | Victor Ernaelsteen | 6-2, 7-65 | M15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jose Fco. Vidal Azorin | Victor Ernaelsteen | |
1. podání % | 62/76 (82%) | 45/68 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/62 (65%) | 29/45 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/14 (57%) | 11/23 (48%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 28/68 (41%) | 28/76 (37%) |
Vyhrané body celkem | 76/144 (53%) | 68/144 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Victor Ernaelsteen | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Victor Ernaelsteen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 2-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Victor Ernaelsteen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-1 | Victor Ernaelsteen | |
0-0, 0-30, 15-30, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Victor Ernaelsteen | |
0-0 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 0-1 | |
1-1 | Victor Ernaelsteen | |
Jose Fco. Vidal Azorin | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-3 | Victor Ernaelsteen | |
0-0 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 3-4 | |
4-4 | Victor Ernaelsteen | |
Jose Fco. Vidal Azorin | 4-5 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Victor Ernaelsteen | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Victor Ernaelsteen | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 4-4, 5-4 | ||
7-65 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
22.03.00, 24 Let
22.03.00, 24 Let
Jose Fco. Vidal Azorin vs. Victor Ernaelsteen - Vzájemné zápasy
18.09.19 | 1. kolo | Jose Fco. Vidal Azorin | Victor Ernaelsteen | 6-2, 7-65 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
Jose Fco. Vidal Azorin form & Victor Ernaelsteen form
Jose Fco. Vidal Azorin - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Olivier Rojas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Tim Handel | 7-64, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
29.01.23 finále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.23 semifinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.23 čtvrtfinále | vs. Samir Hamza Reguig | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.23 2. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Niccolo Catini | 6-1, 2-0, Niccolo Catini - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Antonio Massara | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tigre 1 - antuka | ||||
03.01.23 kvalifik. | vs. Thiago Seyboth Wild | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.01.23 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.22 kvalifik. | vs. Lorenzo Gagliardo | 2-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 5-7, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Rio De - antuka | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.22 1. kolo | vs. Archip Kochnev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 5-7, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Cairo - antuka | ||||
09.09.22 čtvrtfinále | vs. Amr Elsayed | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
03.09.22 semifinále | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Victor Ernaelsteen - poslední zápasy
M25 Tavira - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Marcus Walters | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Luca Parenti | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Asier Ayllon Prado | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Mezentsev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Noah Merre | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Maikel De Boes | 7-5, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Brian Bozemoj | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Overmyer | 6-72, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Marko Andrejic | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Martin Sabas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Jie Cui | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.23 kvalifik. | vs. Jakob Schnaitter | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 6-73, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
12.02.23 2. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Francois Musitelli | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Kody Pearson | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Sanisth Juneja | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Olivier Rojas | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Jing Long Weng | 2-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu |