ZÁPAS
18.08.21 | 1. kolo | Jose Fco. Vidal Azorin | Peter Torebko | 6-1, 6-2 | M25 Ueberlingen | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jose Fco. Vidal Azorin | Peter Torebko | |
1. podání % | 35/38 (92%) | 25/58 (43%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/35 (66%) | 12/25 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 2/3 (67%) | 11/33 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 35/58 (60%) | 13/38 (34%) |
Vyhrané body celkem | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Dvojchyby | 0 | 8 |
Esa | 0 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Peter Torebko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Peter Torebko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Peter Torebko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Peter Torebko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Peter Torebko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Peter Torebko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Peter Torebko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jose Fco. Vidal Azorin vs. Peter Torebko - Vzájemné zápasy
18.08.21 | 1. kolo | Jose Fco. Vidal Azorin | Peter Torebko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M25 Ueberlingen | antuka |
Jose Fco. Vidal Azorin form & Peter Torebko form
Jose Fco. Vidal Azorin - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Olivier Rojas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Tim Handel | 7-64, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
29.01.23 finále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.23 semifinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.23 čtvrtfinále | vs. Samir Hamza Reguig | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.23 2. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Niccolo Catini | 6-1, 2-0, Niccolo Catini - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Antonio Massara | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tigre 1 - antuka | ||||
03.01.23 kvalifik. | vs. Thiago Seyboth Wild | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.01.23 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.22 kvalifik. | vs. Lorenzo Gagliardo | 2-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 5-7, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Rio De - antuka | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.22 1. kolo | vs. Archip Kochnev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 5-7, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Cairo - antuka | ||||
09.09.22 čtvrtfinále | vs. Amr Elsayed | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
03.09.22 semifinále | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Peter Torebko - poslední zápasy
M25+H Lesa - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Ueberlingen - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-71, 6-74 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Kevin Krawietz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.06.20 1. kolo | vs. Yannick Maden | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
11.06.20 1. kolo | vs. Louis Wessels | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Marsel Ilhan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Peter Heller | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Petr Nouza | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Gokberk Saritas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Cameron Norrie | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Jordi Arconada | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
08.02.20 čtvrtfinále | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 6-77, 6-75 | detail zápasu | |
07.02.20 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.20 1. kolo | vs. Justin Butsch | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
31.01.20 čtvrtfinále | vs. Gianluigi Quinzi | 6-3, 6-74, 5-7 | detail zápasu |