ZÁPAS
03.06.21 | 1. kolo | Jorge Brian Panta Herreros | Alafia Ayeni | 6-4, 6-4 | M25 Santo | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Jorge Brian Panta Herreros | Alafia Ayeni | |
1. podání % | 23/28 (82%) | 21/40 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/23 (83%) | 14/21 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 2/5 (40%) | 11/19 (58%) |
Vyhrané break-bally | 1/5 (20%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 15/40 (38%) | 7/28 (25%) |
Vyhrané body celkem | 36/68 (53%) | 32/68 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 2 | 8 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Alafia Ayeni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Alafia Ayeni | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Alafia Ayeni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 0-1 | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jorge Brian Panta Herreros vs. Alafia Ayeni - Vzájemné zápasy
03.06.21 | 1. kolo | Jorge Brian Panta Herreros | Alafia Ayeni | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M25 Santo | tvrdý |
Jorge Brian Panta Herreros form & Alafia Ayeni form
Jorge Brian Panta Herreros - poslední zápasy
Lima 2 - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Matias Soto | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeison Ticona | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 7-64, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Kousuke Ogura | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Skander Mansouri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Matias Soto | 6-3, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Tobon | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabasco - tvrdý I. | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Joshua Sheehy | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Nikolas Moceanu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Xalapa - tvrdý | ||||
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Ernesto Escobedo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Eugenio Gonzalez Fitzmaurice | 7-62, 4-0, Eugenio Gonzalez Fitzmaurice - skreč | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Luis Adrian Pilatuna | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Coquimbo Challenger - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Tomas Farjat | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
20.02.23 kvalifik. | vs. Jesse Flores | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Hernandez Gutierrez | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Alafia Ayeni - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Jaycer Lyeons | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Max Houkes | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Bruno Fernandez | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Juan Martin Fumeaux | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. William Grant | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-75, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Christian Langmo | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Weber | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
02.12.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Samir Banerjee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maxwell Mckennon | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. David Saye | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Collin Altamirano | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ezekiel Clark | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Nicolas Mejia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Torres | 5-7, 1-6 | detail zápasu |