ZÁPAS
08.03.21 | 2. kolo kval. | Jordi Mas De Ugarte | Lluc Mir Anglada | 3-6, 6-2, 11-9 | M25 Vale | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Španielsko
26.07.95, 28 Let
26.07.95, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
16.02.03, 21 Let
16.02.03, 21 Let
Jordi Mas De Ugarte vs. Lluc Mir Anglada - Vzájemné zápasy
08.03.21 | 2. kolo kval. | Jordi Mas De Ugarte | Lluc Mir Anglada | 3-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | M25 Vale | tvrdý |
Jordi Mas De Ugarte form & Lluc Mir Anglada form
Jordi Mas De Ugarte - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bulant | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-0, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Ruiz Rodriguez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Adam Heinonen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Baklanov | 6-3, 6-76, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Teimuraz Gabashvili | 0-6, 6-3, 1-10 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Sergio Callejon Hernando | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Arthur Bonnaud | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Enzo Wallart | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-2, 4-6, 20-18 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
24.08.21 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.21 kvalifik. | vs. Pablo Masjuan Ginel | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Guerrero Alvarez | 4-6, 6-1, 1-10 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 0-3, - Jordi Mas De Ugarte - skreč | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 0-4, - Jordi Mas De Ugarte - skreč | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Jeremy Jahn | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.21 kvalifik. | vs. Albert Roglan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Daniel Torres Munoz | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
29.06.21 1. kolo kval. | vs. Inaki Cabrera Bello | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Alex Martinez | 6-79, 4-6 | detail zápasu |
Lluc Mir Anglada - poslední zápasy
M15 Torello - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Marbella - tvrdý | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Jim Walder | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Vives Marcos | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Cayetano March | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
03.05.21 1. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Maxime Mora | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Timo Legout | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Luka Novakovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Joao Portugal | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-3, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Villena - tvrdý | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.02.21 kvalifik. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Alexis Musialek | 1-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Guerrero Alvarez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
10.12.20 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.20 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 0-6, 1-6 | detail zápasu |