ZÁPAS
08.08.18 | 2. kolo | Jonathan Mridha | Nathan Seateun | 7-63, 6-3 | Finland F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jonathan Mridha | Nathan Seateun | |
1. podání % | 38/66 (58%) | 54/74 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/38 (76%) | 33/54 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/28 (61%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané break-bally | 2/5 (40%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 33/74 (45%) | 20/66 (30%) |
Vyhrané body celkem | 79/140 (56%) | 61/140 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Nathan Seateun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jonathan Mridha | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Nathan Seateun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jonathan Mridha | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Nathan Seateun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jonathan Mridha | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Jonathan Mridha | 4-2 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Jonathan Mridha | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Nathan Seateun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jonathan Mridha | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Jonathan Mridha | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Nathan Seateun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jonathan Mridha | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Nathan Seateun | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 5-1, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Jonathan Mridha | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nathan Seateun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jonathan Mridha | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Nathan Seateun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jonathan Mridha | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Nathan Seateun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-2 | Nathan Seateun | |
5-2 | Nathan Seateun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
5-3 | Nathan Seateun | |
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jonathan Mridha vs. Nathan Seateun - Vzájemné zápasy
08.08.18 | 2. kolo | Jonathan Mridha | Nathan Seateun | 7-63, 6-3 | detail zápasu | Finland F2 | antuka |
Jonathan Mridha form & Nathan Seateun form
Jonathan Mridha - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Lukas Pokorny | 6-6, - Jonathan Mridha - skreč | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Tibo Colson | 1-0, Tibo Colson - skreč | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Leo Borg | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Giles Hussey | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 1-3, - Jonathan Mridha - skreč | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Nikodem Barcik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 7-5, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Marvin Moeller | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Simeon Terziev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Victor Lilov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Risskov/Aarhus - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Benedikt Henning | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Patrick Kaukovalta | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Iiro Vasa | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Oscar Weightman | 3-0, Oscar Weightman - skreč | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | Jonas Trinker - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Nathan Seateun - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ignasi Forcano | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Corentin Denolly | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-73, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Toufik Sahtali | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Aymeric Bourne | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Aljaz Kirbis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Alexandar Balj | 3-0, Alexandar Balj - skreč | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Connor Richardson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Omar Brigida | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Gabriel Ghetu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Filippo Moroni | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Timo Legout | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo | vs. Maxime Dubouch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Massimo Giunta | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Wissam Abderrahman | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Roland Stuurman | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Yamaan Bushnaq | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |