ZÁPAS
11.12.19 | 1. kolo | Jonathan Mridha | George Tsivadze | 6-0, 6-3 | M15 Doha | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Jonathan Mridha | George Tsivadze | |
1. podání % | 26/40 (65%) | 34/46 (74%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/26 (88%) | 14/34 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/14 (43%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 27/46 (59%) | 11/40 (28%) |
Vyhrané body celkem | 56/86 (65%) | 30/86 (35%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jonathan Mridha vs. George Tsivadze - Vzájemné zápasy
19.12.19 | 2. kolo | Jonathan Mridha | George Tsivadze | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | M15 Doha | tvrdý |
11.12.19 | 1. kolo | Jonathan Mridha | George Tsivadze | 6-0, 6-3 | detail zápasu | M15 Doha | tvrdý |
Jonathan Mridha form & George Tsivadze form
Jonathan Mridha - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Lukas Pokorny | 6-6, - Jonathan Mridha - skreč | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Tibo Colson | 1-0, Tibo Colson - skreč | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Leo Borg | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Giles Hussey | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 1-3, - Jonathan Mridha - skreč | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Nikodem Barcik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 7-5, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Marvin Moeller | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Simeon Terziev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Victor Lilov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Risskov/Aarhus - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Benedikt Henning | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Patrick Kaukovalta | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Iiro Vasa | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Oscar Weightman | 3-0, Oscar Weightman - skreč | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | Jonas Trinker - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
George Tsivadze - poslední zápasy
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Savelii Shpita | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Sasha Merzetti | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 1-6, - George Tsivadze - skreč | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Burnashov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Finn Reynolds | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Egor Khotchenkov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Riccardo Campagnola | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.22 čtvrtfinále | vs. Lukas Pokorny | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.22 kvalifik. | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 7-65, 6-72, 4-10 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Karthigeyan Ravikumar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. David Chelidze | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Daniel Ibragimov | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Ethan Cook | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Liam Oliver | 1-6, 7-63, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Adam Jones | 2-6, 6-74 | detail zápasu |