ZÁPAS
21.02.21 | 1. kolo kval. | Jonas Greif | Thomas George Brun | 6-4, 6-0 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
12.04.02, 21 Let
12.04.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
22.11.02, 21 Let
22.11.02, 21 Let
Jonas Greif vs. Thomas George Brun - Vzájemné zápasy
21.02.21 | 1. kolo kval. | Jonas Greif | Thomas George Brun | 6-4, 6-0 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Jonas Greif form & Thomas George Brun form
Jonas Greif - poslední zápasy
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Federico Marchetti | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Innsbruck - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Filippo Speziali | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Antoine Vincent | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 5-7, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Amin Oueslati | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Zhuyuan Li | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Matic Spec | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 7-65, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Kenneth Raisma | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Thomas George Brun | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Jesse Timmermans | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ingarao | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Pietro Pirolt | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Omar Giacalone | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Octavio Volpi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Appiano - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Thomas George Brun - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Yua Taka | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Olle Noltorp | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Daniel De Jonge | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Gian Luca Tanner | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Rik Muller | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Stater | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Finn Pauly | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Manfredi Graziani | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Czaczkowski | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Hobart | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Herrera Delucchi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Braithwaite | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Nakagawa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Andic | 1-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Antoine Vincent | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Moerani Bouzige | 7-5, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Chen-Yu Lu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Darrshan Suresh | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Carl Holder | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Anthony Shumsky | 1-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Andre Stewart | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Dhruva Mulye | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
07.03.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 3-6, 0-6 | detail zápasu |