ZÁPAS
30.08.21 | 2. kolo kval. | Jonas Forejtek | Philipp Pavlenko | 6-2, 6-2 | M25 Ricany | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
14.10.01, 22 Let
14.10.01, 22 Let
Jonas Forejtek vs. Philipp Pavlenko - Vzájemné zápasy
30.08.21 | 2. kolo kval. | Jonas Forejtek | Philipp Pavlenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M25 Ricany | antuka |
Jonas Forejtek form & Philipp Pavlenko form
Jonas Forejtek - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Dino Prizmic | 7-68, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Mark Wallner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Marino Jakic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Daniel Michalski | 5-7, 7-63, 6-75 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-65, 6-74 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Bernard Tomic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Luca Castelnuovo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Kyle Edmund | 6-3, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Dan Added | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Cannon Kingsley | 4-6, 7-67, 6-72 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Ben Jones | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
07.01.24 finále | vs. Jacob Fearnley | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.01.24 semifinále | vs. Clement Chidekh | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Raphael Collignon | 6-3, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-2, Nikoloz Basilashvili - skreč | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Rincon | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Philipp Pavlenko - poslední zápasy
M15 Koszalin - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Tim Ruehl | 0-6, 7-62, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Ruben Hartig | 6-4, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Lennart Melzer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Risskov/Aarhus - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Andrea Fiorentini | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Andrea Fiorentini | 7-64, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Patrik Rikl | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Hujo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Dylan Dietrich | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. John Sperle | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Paul Frederichs | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Nico Hornitschek | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Kai Lemstra | 6-74, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sanisth Juneja | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Noah Lopez | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Carlos Camara | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Joris Hoogland | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Filippo Speziali | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Cosimo Banti | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
31.01.23 kvalifik. | vs. Igor Gimenez | 0-6, 7-64, 9-11 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-4, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. David Puig Molina | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-3, 6-0 | detail zápasu |