ZÁPAS
07.05.19 | 1. kolo | John Hallquist Lithen | Bart Stevens | 7-62, 2-6, 6-3 | M15 Karlskrona | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
John Hallquist Lithen | Bart Stevens | |
1. podání % | 61/95 (64%) | 51/89 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/61 (52%) | 38/51 (75%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/34 (56%) | 16/38 (42%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 35/89 (39%) | 44/95 (46%) |
Vyhrané body celkem | 86/184 (47%) | 98/184 (53%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esa | 0 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
John Hallquist Lithen | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Bart Stevens | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
John Hallquist Lithen | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Bart Stevens | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
John Hallquist Lithen | 0-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-5 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
John Hallquist Lithen | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-5 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
John Hallquist Lithen | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
John Hallquist Lithen | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
John Hallquist Lithen | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
0-0 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
John Hallquist Lithen | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
John Hallquist Lithen | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Bart Stevens | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
John Hallquist Lithen | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
John Hallquist Lithen | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Bart Stevens | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
John Hallquist Lithen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Bart Stevens | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
John Hallquist Lithen | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
John Hallquist Lithen | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Bart Stevens | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
John Hallquist Lithen | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
Švédsko
03.12.01, 22 Let
03.12.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
John Hallquist Lithen vs. Bart Stevens - Vzájemné zápasy
07.05.19 | 1. kolo | John Hallquist Lithen | Bart Stevens | 7-62, 2-6, 6-3 | detail zápasu | M15 Karlskrona | antuka |
John Hallquist Lithen form & Bart Stevens form
John Hallquist Lithen - poslední zápasy
M15 Boca - antuka | ||||
16.11.23 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Joshua Sheehy | 2-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Keshav Chopra | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Eero Vasa | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Philip Florig | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Sven Corbinais | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Diego Dedura-Palomero | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Daniel Orlita | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Palmas del - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Nick Chappell | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 0-6, 6-3, 4-1, Mateus Alves - skreč | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Lewie Lane | 6-74, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Lucas Renard | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
02.10.19 2. kolo | vs. Martins Podzus | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Lucas Renard | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Florian Lakat | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Constant Lestienne | 0-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Markus Eriksson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Adam Svensson | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo | vs. Bart Stevens | 7-62, 2-6, 6-3 | detail zápasu |
Bart Stevens - poslední zápasy
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Concepcion 2 - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Onder Balci | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Luca Staeheli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Dan Added | 0-6, 6-711 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Clay Crawford | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Luke Johnson | 2-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 6-3, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Johannus Monday | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-0, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-2 | detail zápasu |