ZÁPAS
17.02.20 | 1. kolo | Johannes Haerteis | Tony Bourcet | 6-2, 6-0 | Drummondville Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Johannes Haerteis | Tony Bourcet | |
1. podání % | 27/37 (73%) | 40/57 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/27 (81%) | 18/40 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/10 (70%) | 4/17 (24%) |
Vyhrané break-bally | 5/16 (31%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 35/57 (61%) | 8/37 (22%) |
Vyhrané body celkem | 64/94 (68%) | 30/94 (32%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
08.08.84, 39 Let
08.08.84, 39 Let
Johannes Haerteis vs. Tony Bourcet - Vzájemné zápasy
17.02.20 | 1. kolo | Johannes Haerteis | Tony Bourcet | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Drummondville Challenger | tvrdý I. |
Johannes Haerteis form & Tony Bourcet form
Johannes Haerteis - poslední zápasy
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - skreč | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - skreč | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
22.06.23 čtvrtfinále | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Tony Bourcet - poslední zápasy
M15 Tacarigua - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Xavier Lawrence | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tacarigua - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Foster-Estwick | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.02.20 kvalifik. | vs. Washi Gervais | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Tim Van Rijthoven | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
France F18 - tvrdý I. | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Yannick Mertens | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Lucas Bouquet | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Antoine Damiens | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Maxime Vandendooren | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
France F11 - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Maxime Hillhouse | 6-77, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
France F9 - antuka | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
France F7 - tvrdý | ||||
15.04.18 kvalifik. | vs. Yann Marti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Xavier Audouy | 6-75, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Portugal F6 - tvrdý | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Bruno Mardones | 3-6, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
25.03.18 1. kolo kval. | vs. Jose Daniel Bendeck | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Portugal F3 - tvrdý | ||||
06.03.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | - Tony Bourcet - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
04.03.18 | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Portugal F2 - tvrdý | ||||
02.03.18 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.18 kvalifik. | vs. Joffrey De Schepper | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.18 2. kolo kval. | vs. Daniel Rodrigues | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Felipe Stepanov Zyabtchenko | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
24.02.18 | vs. Miguel Gomes | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
France F24 - tvrdý I. | ||||
16.10.17 kvalifik. | vs. Elie Rousset | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Elohan Blanco | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
23.09.17 1. kolo kval. | vs. Yannick Thivant | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.17 2. kolo kval. | vs. Gleb Sakharov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
France F20 - tvrdý I. | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 4-6, 7-63, 6-73 | detail zápasu | |
France F19 - tvrdý I. | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Cesar Testoni | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu |