ZÁPAS
18.03.22 | čtvrtfinále | Johannes Haerteis | Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-4 | M25 Trimbach | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Johannes Haerteis | Otto Virtanen | |
1. podání % | 54/79 (68%) | 49/93 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/54 (70%) | 35/49 (71%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/25 (72%) | 24/44 (55%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 34/93 (37%) | 23/79 (29%) |
Vyhrané body celkem | 90/172 (52%) | 82/172 (48%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 10 | 11 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Otto Virtanen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Otto Virtanen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Johannes Haerteis | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Otto Virtanen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Otto Virtanen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Johannes Haerteis | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Otto Virtanen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Otto Virtanen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Johannes Haerteis | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Otto Virtanen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Otto Virtanen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Otto Virtanen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Otto Virtanen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Johannes Haerteis | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Otto Virtanen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Johannes Haerteis | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Otto Virtanen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Otto Virtanen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Johannes Haerteis | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Otto Virtanen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johannes Haerteis | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Otto Virtanen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Johannes Haerteis | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Johannes Haerteis vs. Otto Virtanen - Vzájemné zápasy
18.03.22 | čtvrtfinále | Johannes Haerteis | Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | M25 Trimbach | koberec |
25.10.21 | kvalifik. | Otto Virtanen | Johannes Haerteis | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | Ismaning Challenger | koberec |
26.09.18 | 2. kolo | Johannes Haerteis | Otto Virtanen | 7-67, 2-0, Otto Virtanen - skreč | detail zápasu | Sweden F4 | tvrdý I. |
Johannes Haerteis form & Otto Virtanen form
Johannes Haerteis - poslední zápasy
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - skreč | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - skreč | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
22.06.23 čtvrtfinále | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Otto Virtanen - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Roberto Bautista Agut | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 6-73, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 finále | vs. Daniel Masur | 6-74, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Rudolf Molleker | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Gregoire Barrere | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Oscar Otte | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 finále | vs. Leandro Riedi | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Lucas Pouille | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Harold Mayot | - Otto Virtanen - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 4-1, Kyrian Jacquet - skreč | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Marc-Andrea Huesler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
24.11.23 Rubber 1 | vs. Alexei Popyrin | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
21.11.23 | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |