ZÁPAS
18.10.17 | 2. kolo | Johan Sebastien Tatlot | Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 6-1 | Nigeria F5 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Johan Sebastien Tatlot | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
1. podání % | 38/46 (83%) | 39/60 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/38 (74%) | 22/39 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/8 (88%) | 9/21 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 29/60 (48%) | 11/46 (24%) |
Vyhrané body celkem | 64/106 (60%) | 42/106 (40%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 0 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Johan Sebastien Tatlot vs. Thomas Yaka Kofi Setodji - Vzájemné zápasy
18.10.17 | 2. kolo | Johan Sebastien Tatlot | Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Nigeria F5 | tvrdý |
Johan Sebastien Tatlot form & Thomas Yaka Kofi Setodji form
Johan Sebastien Tatlot - poslední zápasy
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Mayeul Darras | 4-6, - Johan Sebastien Tatlot - skreč | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.23 kvalifik. | vs. Evgeny Donskoy | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Evan Furness | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Christian Harrison | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
19.04.22 1. kolo | vs. Timo Legout | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
22.03.22 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-2, 6-74, 6-70 | detail zápasu | |
M15 Genova - antuka | ||||
18.06.21 čtvrtfinále | vs. Giovanni Fonio | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.06.21 2. kolo | vs. Leopold Zima | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
16.06.21 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.05.21 1. kolo | vs. Timo Legout | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 2-6, 7-65, 6-77 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
16.04.21 čtvrtfinále | vs. Matteo Martineau | 7-5, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.04.21 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
12.02.21 čtvrtfinále | vs. Lucas Poullain | 5-7, 0-3, - Johan Sebastien Tatlot - skreč | detail zápasu | |
11.02.21 2. kolo | vs. Vincent Stouff | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.21 1. kolo | vs. Antoine Berger | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Hugo Pontico | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.21 kvalifik. | vs. Tak Khunn Wang | 3-6, 1-1, - Johan Sebastien Tatlot - skreč | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Paul Cayre | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
05.01.21 1. kolo | vs. Jules Okala | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Thomas Yaka Kofi Setodji - poslední zápasy
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 0-6, 0-3, - Thomas Yaka Kofi Setodji - skreč | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
30.07.23 finále | vs. Calvin Hemery | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. Aziz Ouakaa | 6-3, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Guy Orly Iradukunda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Alexander Stater | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Ethan Denzel Sibanda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Abayomi Oluseyi Philips | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-4, 2-1, Hamid Reza Nadaf - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Gabriele Moghini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Caspar Schuetze | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
05.09.19 1. kolo | vs. Elyes Marouani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 1-6, 7-69, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Schlieren - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.19 kvalifik. | vs. Joel Kuster | 7-65, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gian Gruenig | 5-7, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Uriage - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Gianni Mina | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sebastien Deridder | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Max Westphal | 6-2, 5-7, 10-5 | detail zápasu |