ZÁPAS
06.03.23 | 2. kolo kval. | Joao Eduardo Schiessl | Maksim Tikhomirov | 6-2, 6-1 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Joao Eduardo Schiessl | Maksim Tikhomirov | |
1. podání % | 38/51 (75%) | 22/39 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/38 (66%) | 10/22 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/13 (54%) | 2/17 (12%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 27/39 (69%) | 19/51 (37%) |
Vyhrané body celkem | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Maksim Tikhomirov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Joao Eduardo Schiessl | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Maksim Tikhomirov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Joao Eduardo Schiessl | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Maksim Tikhomirov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Joao Eduardo Schiessl | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Maksim Tikhomirov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joao Eduardo Schiessl | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Maksim Tikhomirov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Joao Eduardo Schiessl | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Maksim Tikhomirov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Joao Eduardo Schiessl | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Maksim Tikhomirov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Joao Eduardo Schiessl | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Maksim Tikhomirov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Joao Eduardo Schiessl vs. Maksim Tikhomirov - Vzájemné zápasy
06.03.23 | 2. kolo kval. | Joao Eduardo Schiessl | Maksim Tikhomirov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Joao Eduardo Schiessl form & Maksim Tikhomirov form
Joao Eduardo Schiessl - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Niels Visker | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Kanan Gasimov | 3-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Elgin Khoeblal | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Schenekenberg | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Daniele Minighini | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Rodrigo Fernandes | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Joao Maria Soares | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Jelle Sels | 7-63, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Rodrigo Fernandes | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Philip Hjorth | 6-73, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 kvalifik. | vs. Raphael Calzi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.23 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 6-0, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Jan Jermar | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Mert Alkaya | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 6-75, 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Mateus Alves | 6-75, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 6-4, 3-1, Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 6-4, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Zeitune | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Rocco Valente | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Eduardo Ribeiro | 6-76, 4-6 | detail zápasu |
Maksim Tikhomirov - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Haydar Cem Gokpinar | 1-6, 3-5, - Maksim Tikhomirov - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 1-4, - Maksim Tikhomirov - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 0-6, 1-2, - Maksim Tikhomirov - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Dev Javia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rochester - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Liam Draxl | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Evan Bynoe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Kolninov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
22.02.20 čtvrtfinále | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. George Goldhoff | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Aron Pierce | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Peter Bertran | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Quinton Vega | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Federico Zeballos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Yeudy Villar | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu |