ZÁPAS
23.02.21 | 1. kolo | Jiri Vesely | Mikael Ymer | 6-1, 6-1 | Montpellier | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Jiri Vesely | Mikael Ymer | |
1. podání % | 30/45 (67%) | 25/39 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/30 (87%) | 11/25 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/15 (40%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/39 (59%) | 13/45 (29%) |
Vyhrané body celkem | 55/84 (65%) | 29/84 (35%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 10 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Jiri Vesely | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Mikael Ymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jiri Vesely | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Mikael Ymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jiri Vesely | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Mikael Ymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jiri Vesely | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 | Mikael Ymer | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Mikael Ymer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jiri Vesely | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Mikael Ymer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jiri Vesely | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Mikael Ymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jiri Vesely | 4-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
5-1 | Mikael Ymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jiri Vesely vs. Mikael Ymer - Vzájemné zápasy
23.02.21 | 1. kolo | Jiri Vesely | Mikael Ymer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Montpellier | tvrdý I. |
12.10.19 | semifinále | Mikael Ymer | Jiri Vesely | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Mouilleron Le | tvrdý I. |
Jiri Vesely form & Mikael Ymer form
Jiri Vesely - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 7-64, 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Henry Searle | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Hamish Stewart | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Arthur Fils | 6-4, 5-7, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Kacper Zuk | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Remy Bertola | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
01.09.23 3. kolo | vs. Borna Gojo | 4-6, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 7-65, 6-2, 3-6, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 5-7, 6-3, 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-4, 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Jelle Sels | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Alex Knaff | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Vadym Ursu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Federico Delbonis | 6-2, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
07.07.23 2. kolo | vs. Christopher O'Connell | 3-6, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 7-67, 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Mallorca - tráva | ||||
24.06.23 1. kolo kval. | vs. Lloyd Harris | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
05.06.23 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Mikael Ymer - poslední zápasy
London - tráva | ||||
07.07.23 3. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 2-6, 7-62, 6-75, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 2-6, 6-3, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-3, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
29.06.23 čtvrtfinále | vs. Mackenzie Mcdonald | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo | vs. Liam Broady | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Halle - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 5-7, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lyon - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Arthur Fils | 5-6 | detail zápasu | |
22.05.23 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
18.05.23 čtvrtfinále | vs. Richard Gasquet | 6-714, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.23 2. kolo | vs. Luca Van Assche | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Alexei Popyrin | 6-75, 4-4, - Mikael Ymer - skreč | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
17.03.23 2. kolo | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Radu Albot | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
24.02.23 čtvrtfinále | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. David Goffin | David Goffin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Radu Albot | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.23 kvalifik. | vs. Roman Safiullin | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.23 1. kolo kval. | vs. Borna Gojo | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.23 | vs. Damir Dzumhur | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.23 Rubber 1 | vs. Mirza Basic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
29.01.23 finále | vs. David Goffin | 4-6, 1-6 | detail zápasu |