ZÁPAS
13.09.20 | 1. kolo kval. | Jiri Barnat | Arnav Alok Goel | 6-0, 6-0 | M25 Prague | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
16.07.96, 27 Let
16.07.96, 27 Let
Jiri Barnat vs. Arnav Alok Goel - Vzájemné zápasy
13.09.20 | 1. kolo kval. | Jiri Barnat | Arnav Alok Goel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | M25 Prague | antuka |
Jiri Barnat form & Arnav Alok Goel form
Jiri Barnat - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mees Rottgering | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Vadym Ursu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Philip Henning | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 0-6, 6-71 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Omar Brigida | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Eric Vanshelboim | 6-78, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Maxim Mrva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Timo Stodder | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Petr Michnev | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Paty | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Mateusz Terczynski | 6-4, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Paty | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-1, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Hady Habib | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Arnav Alok Goel - poslední zápasy
M25 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Paul Gravereau | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Lucknow - tvrdý | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Yash Chaurasia | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
21.09.20 2. kolo kval. | vs. Patrik Rikl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Pit Malaszszak | Pit Malaszszak - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Mario Mansilla Diez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F15 - koberec | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F14 - tvrdý I. | ||||
01.10.18 1. kolo kval. | vs. Nico Kleber | 4-6, 7-61, 5-7 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Johannes Bangratz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F10 - antuka | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. James Frawley | 4-6, 0-4, - Arnav Alok Goel - skreč | detail zápasu | |
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Yassine El Barkani | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F7 - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Christopher Traut | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Germany F6 - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabriel Sanchez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F5 - antuka | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Tim Gennes | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F35 - tvrdý | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Michal Lusovsky | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F34 - tvrdý | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Shramay Dhawan | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F33 - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Adrian Andrzejczuk | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F32 - tvrdý | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Barnaby Smith | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F31 - tvrdý | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Nick Broekhof | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F30 - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Alex Solanki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chattisgarh) - tvrdý | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Varun Tiwari | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.17 kvalifik. | vs. Ankit Chopra | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
India F6 - tvrdý | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Rashein Samuel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
India F19 - tvrdý | ||||
07.12.15 1. kolo kval. | vs. Saurabh Patil | 6-3, Saurabh Patil - skreč | detail zápasu | |
07.12.15 2. kolo kval. | vs. Sagar Ahuja | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
India F18 - tvrdý | ||||
30.11.15 kvalifik. | vs. Gautham Ramkumar | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu |