ZÁPAS
29.11.19 | čtvrtfinále | Ji Sung Nam | Sora Fukuda | 6-2, 6-1 | M15 Nonthaburi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ji Sung Nam | Sora Fukuda | |
1. podání % | 32/42 (76%) | 26/47 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/32 (75%) | 16/26 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/10 (80%) | 7/21 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 24/47 (51%) | 10/42 (24%) |
Vyhrané body celkem | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 6 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ji Sung Nam vs. Sora Fukuda - Vzájemné zápasy
29.11.19 | čtvrtfinále | Ji Sung Nam | Sora Fukuda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Nonthaburi | tvrdý |
Ji Sung Nam form & Sora Fukuda form
Ji Sung Nam - poslední zápasy
M25 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-76, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Calum Puttergill | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Rinky Hijikata | 7-65, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Klintcharov | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mac Kiger | 5-7, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Aaron James Williams | 6-4, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Bloomfield Hills - tvrdý | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Evan Zhu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Frazier Rengifo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Palmas del - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Gustavo Heide | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Dominik Palan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Ajeet Rai | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Max Purcell | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Shinji Hazawa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Hiroki Moriya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Madrid Challenger - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-73, 6-79 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Edas Butvilas | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 7-611, 3-6 | detail zápasu |
Sora Fukuda - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Yuzuki Yamaguchi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-75, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Koki Matsuda | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Tanguy Genier | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Hao Sheng Koay | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 4-6, 0-1, - Sora Fukuda - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Antoine Berger | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Andre Ilagan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.23 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Naoki Nakagawa | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 1-0, Tatsuma Ito - skreč | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Ryotaro Matsumura | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Daisuke Sumizawa | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Ryotaro Matsumura | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Issei Okamura | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Blake Mott | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Yuta Kawahashi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Arthur Weber | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Blake Mott | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Jea Moon Lee | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Anthony Susanto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 2-4, - Sora Fukuda - skreč | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
25.06.23 finále | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-3 | detail zápasu |