Jeremy Chardy/Fabrice Martin vs. Sander Arends/David Pel 02.03.2021

Jeremy Chardy/Fabrice Martin vs. Sander Arends/David Pel 02.03.2021 - ABN AMRO World Tennis Tournament - Rotterdam - porovnání

ZÁPAS

02.03.211. koloJeremy Chardy/Fabrice Martin Sander Arends/David Pel 6-4, 6-4 Holland Rotterdam tvrdý I.

STATISTIKY ZÁPASU

Jeremy Chardy/Fabrice MartinSander Arends/David Pel
1. podání %42/57 (74%)34/48 (71%)
Vyhrané body z 1.podání31/42 (74%)25/34 (74%)
Vyhrané body z 2.podání9/15 (60%)8/14 (57%)
Vyhrané break-bally2/3 (67%)0/7 (0%)
Vyhrané body z returnu15/48 (31%)17/57 (30%)
Vyhrané body celkem55/105 (52%)50/105 (48%)
Dvojchyby02
Esa31

STATISTIKY ZÁPASU

6-4

Jeremy Chardy
Francúzsko
12.02.87, 34 Let
187 cm
75 kg
2006
Hraje pravou rukou



Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Holandsko
09.08.91, 30 Let







Sander Arends
Fabrice Martin
Francúzsko
11.09.86, 35 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Holandsko
09.07.91, 30 Let




David Pel
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Jeremy Chardy/Fabrice Martin vs. Sander Arends/David Pel - Vzájemné zápasy

02.03.211. koloJeremy Chardy/Fabrice MartinSander Arends/David Pel6-4, 6-4 detail zápasuHolland Rotterdam tvrdý I.

Jeremy Chardy form & Sander Arends form

Jeremy Chardy/Fabrice Martin - poslední zápasy

USA New York - tvrdý
03.09.21
2. kolo
vs. Marcel Granollers/Horacio Zeballos7-64, 5-7, 6-74 prohradetail zápasu
02.09.21
1. kolo
vs. Jurgen Melzer/Marc Polmans6-3, 6-75, 6-3 výhradetail zápasu
United Kingdom London - tráva
05.07.21
3. kolo
vs. Raven Klaasen/Ben Mclachlan7-64, 4-6, 7-65, 6-75, 5-7 prohradetail zápasu
03.07.21
2. kolo
vs. Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut6-4, 0-0, Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut - skrečvýhradetail zápasu
02.07.21
1. kolo
vs. Federico Delbonis/Artem Sitak6-3, 6-2 výhradetail zápasu
United Kingdom London - tráva
16.06.21
2. kolo
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Germany Stuttgart - tráva
10.06.21
1. kolo
vs. Marin Cilic/Ivan Dodig7-64, 4-6, 8-10 prohradetail zápasu
France Paris - antuka
03.06.21
2. kolo
vs. Simone Bolelli/Maximo Gonzalez2-6, 3-6 prohradetail zápasu
01.06.21
1. kolo
vs. Lorenzo Musetti/Tommy Paul6-74, 6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Spain Madrid - antuka
05.05.21
1. kolo
vs. Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Spain Barcelona - antuka
23.04.21
semifinále
vs. Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah5-7, 1-6 prohradetail zápasu
22.04.21
čtvrtfinále
vs. Carlos Alcaraz Garfia/Pablo Carreno-Busta Carlos Alcaraz Garfia/Pablo Carreno-Busta/David Pel - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
21.04.21
1. kolo
vs. Adrian Mannarino/Benoit Paire7-61, 6-74, 10-8 výhradetail zápasu
Monaco Monte-Carlo - antuka
11.04.21
1. kolo
vs. Karen Khachanov/Andrey Rublev7-67, 4-6, 4-10 prohradetail zápasu
USA Miami - tvrdý
26.03.21
1. kolo
vs. Ivan Dodig/Filip Polasek6-74, 3-6 prohradetail zápasu
UAE Dubai - tvrdý
18.03.21
čtvrtfinále
vs. Nikola Mektic/Mate Pavic7-63, 6-77, 6-10 prohradetail zápasu
16.03.21
1. kolo
vs. Marcus Daniell/Philipp Oswald6-4, 7-67 výhradetail zápasu
Qatar Doha - tvrdý
11.03.21
semifinále
vs. Aslan Karatsev/Andrey Rublev6-75, 6-72 prohradetail zápasu
10.03.21
čtvrtfinále
vs. Nikola Mektic/Mate Pavic6-4, 6-4 výhradetail zápasu
09.03.21
1. kolo
vs. Jonathan Erlich/Andrei Vasilevski6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Holland Rotterdam - tvrdý I.
06.03.21
semifinále
vs. Nikola Mektic/Mate Pavic6-73, 7-611, 4-10 prohradetail zápasu
03.03.21
čtvrtfinále
vs. Wesley Koolhof/Lukasz Kubot6-4, 6-3 výhradetail zápasu
02.03.21
1. kolo
vs. Sander Arends/David Pel6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
11.02.21
1. kolo
vs. Simone Bolelli/Maximo Gonzalez3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
07.02.21
finále
vs. Nikola Mektic/Mate Pavic6-72, 3-6 prohradetail zápasu
06.02.21
čtvrtfinále
vs. Wesley Koolhof/Lukasz Kubot7-68, 6-3 výhradetail zápasu
06.02.21
semifinále
vs. Marcelo Demoliner/Santiago Gonzalez7-64, 6-72, 10-8 výhradetail zápasu
05.02.21
2. kolo
vs. Divij Sharan/Igor Zelenay7-65, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
11.01.21
semifinále
vs. Ivan Dodig/Filip Polasek3-6, 1-6 prohradetail zápasu
10.01.21
čtvrtfinále
vs. Alexander Bublik/Andrey Golubev6-1, 6-1 výhradetail zápasu

Sander Arends/David Pel - poslední zápasy

Switzerland Gstaad - antuka
21.07.21
1. kolo
vs. Szymon Walkow/Jan Zielinski6-74, 0-0, - Sander Arends/David Pel - skrečprohradetail zápasu
Sweden Bastad - antuka
18.07.21
finále
vs. Andre Begemann/Albano Olivetti6-4, 6-2 výhradetail zápasu
17.07.21
semifinále
vs. Pablo Cuevas/Fabrice Martin2-6, 7-5, 10-7 výhradetail zápasu
15.07.21
čtvrtfinále
vs. Andre Goransson/Frederik Nielsen6-2, 6-2 výhradetail zápasu
13.07.21
1. kolo
vs. Luis David Martinez/Artem Sitak6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Spain Marbella - antuka
06.04.21
1. kolo
vs. Tomislav Brkic/Nikola Cacic6-1, 0-6, 5-10 prohradetail zápasu
France Lille Challenger - tvrdý I.
26.03.21
semifinále
vs. Dan Added/Michael Geerts1-6, 3-6 prohradetail zápasu
25.03.21
čtvrtfinále
vs. Mathias Bourgue/Alexandre Muller4-6, 6-3, 10-5 výhradetail zápasu
France Marseille - tvrdý I.
14.03.21
finále
vs. Lloyd Glasspool/Harri Heliovaara5-7, 6-74 prohradetail zápasu
12.03.21
semifinále
vs. Nathaniel Lammons/Jack Withrow6-1, 7-64 výhradetail zápasu
11.03.21
čtvrtfinále
vs. Jonny O'Mara/Aisam Qureshi6-4, 7-610 výhradetail zápasu
08.03.21
1. kolo
vs. Albano Olivetti/Jo-Wilfried Tsonga6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Holland Rotterdam - tvrdý I.
02.03.21
1. kolo
vs. Jeremy Chardy/Fabrice Martin4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Germany Eckental Challenger - koberec
05.11.20
čtvrtfinále
vs. Dustin Brown/Antoine Hoang4-6, 2-6 prohradetail zápasu
04.11.20
1. kolo
vs. Mats Rosenkranz/Tom Schonenberg6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Italy Sardinia - antuka
14.10.20
1. kolo
vs. Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Italy Parma Challenger - antuka
08.10.20
čtvrtfinále
vs. Marcelo Arevalo/Tomislav Brkic4-6, 2-6 prohradetail zápasu
06.10.20
1. kolo
vs. Jonathan Erlich/Santiago Gonzalez6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic Prostejov Challenger - antuka
10.09.20
semifinále
vs. Zdenek Kolar/Lukas Rosol1-6, 6-1, 7-10 prohradetail zápasu
09.09.20
čtvrtfinále
vs. Steven Diez/David Vega Hernandez6-4, 5-7, 10-7 výhradetail zápasu
08.09.20
1. kolo
vs. Yannick Maden/Tristan-Samuel Weissborn6-3, 7-64 výhradetail zápasu
Czech Republic Ostrava Challenger - antuka
04.09.20
semifinále
vs. Artem Sitak/Igor Zelenay6-74, 6-1, 8-10 prohradetail zápasu
03.09.20
čtvrtfinále
vs. Lukas Klein/Michael Vrbensky6-4, 6-3 výhradetail zápasu
02.09.20
1. kolo
vs. Harri Heliovaara/Denys Molchanov6-3, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
Czech Republic Prague II - antuka
29.08.20
finále
vs. Andre Goransson/Goncalo Oliveira7-5, 7-65 výhradetail zápasu
28.08.20
semifinále
vs. Hans Hach Verdugo/David Vega Hernandez6-1, 6-4 výhradetail zápasu
27.08.20
čtvrtfinále
vs. Denys Molchanov/Arthur Rinderknech7-68, 7-63 výhradetail zápasu
26.08.20
1. kolo
vs. Steven Diez/Teimuraz Gabashvili6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Czech Republic Prague Challenger - antuka
18.08.20
1. kolo
vs. Jiri Lehecka/Tomas Machac5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Chile Santiago - antuka
26.02.20
1. kolo
vs. Federico Coria/Juan Ignacio Londero4-6, 6-1, 3-10 prohradetail zápasu
<