ZÁPAS
25.08.21 | 1. kolo | Jean Thirouin | Alan Postay | 6-2, 6-1 | M25+H Lesa | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jean Thirouin | Alan Postay | |
1. podání % | 24/40 (60%) | 33/42 (79%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/24 (71%) | 12/33 (36%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/16 (69%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/8 (13%) |
Vyhrané body z returnu | 26/42 (62%) | 12/40 (30%) |
Vyhrané body celkem | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
21.11.96, 27 Let
21.11.96, 27 Let
Jean Thirouin vs. Alan Postay - Vzájemné zápasy
25.08.21 | 1. kolo | Jean Thirouin | Alan Postay | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M25+H Lesa | antuka |
Jean Thirouin form & Alan Postay form
Jean Thirouin - poslední zápasy
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Govind Nanda | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Matt Kuhar | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Gerald Melzer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Fernando Romboli | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Jaroslav Pospisil | 4-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
27.09.21 kvalifik. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Sarkissian | 7-63, 6-74, 0-5, - Jean Thirouin - skreč | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, - Jean Thirouin - skreč | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
03.09.21 2. kolo | vs. Rrezart Cungu | 7-66, 4-6, 0-3, - Jean Thirouin - skreč | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Lesa - antuka | ||||
27.08.21 čtvrtfinále | vs. Matteo Martineau | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-4, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Alan Postay | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
20.08.21 čtvrtfinále | vs. Arthur Reymond | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.21 2. kolo | vs. Andrea Del Federico | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
17.08.21 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Moez Echargui | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
29.07.21 2. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Daniel Little | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
16.07.21 čtvrtfinále | vs. Dusan Obradovic | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.21 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
14.07.21 1. kolo | vs. Danijal Muminovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Alan Postay - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Tischner | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Nicolas Parizzia | 1-4, - Alan Postay - skreč | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 6-75, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Hoyos | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Ramiro Amarilla | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Thiago Cigarran | 2-6, 7-66, 10-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Salinas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Agustin Mastri | 4-6, - Alan Postay - skreč | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Eduard Silviu Schipor | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Jeremy Gschwendtner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Rares Negrut | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Zuniga Garcia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Taym Alazmeh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ali Missoum | 6-3, 5-7, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Pedro Iamachkine | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Dragos Petre Popeanga | 6-1, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Massimo Giunta | 7-5, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Berta | 5-7, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 2-6, 4-6 | detail zápasu |