ZÁPAS
05.03.23 | 1. kolo kval. | Jasza Szajrych | Shiyou Liu | 6-2, 6-3 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Čína
01.12.98, 25 Let
01.12.98, 25 Let
Jasza Szajrych vs. Shiyou Liu - Vzájemné zápasy
05.03.23 | 1. kolo kval. | Jasza Szajrych | Shiyou Liu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Jasza Szajrych form & Shiyou Liu form
Jasza Szajrych - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Louis Tessa | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Mariano Tammaro | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tomasz Berkieta | 6-2, Tomasz Berkieta - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Emile Hudd | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Curzio Manucci | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-3, 2-1, Bogdan Seleznev - skreč | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Pranav Karthik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 6-3, 1-0, Sidane Pontjodikromo - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Matthew Summers | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Florian Broska | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 2. kolo | vs. Louis Tessa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Cesar Bourgois | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jakub Filip | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Christophe Pognon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Egor Pishchelev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Plamen Milushev | 6-3, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-75, 5-7 | detail zápasu |
Shiyou Liu - poslední zápasy
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Zhou Mingzhou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ye Hongyu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Zhou Mingzhou | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Jiayang Dong | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Tarun Karra | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Yaojie Zeng | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.23 2. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
China F2 - antuka | ||||
13.01.18 1. kolo kval. | vs. Hu Liu | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
China F1 - antuka | ||||
08.01.18 kvalifik. | vs. Jianhui Li | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.01.18 2. kolo kval. | vs. Haitong Xia | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
China F8 - tvrdý | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Ramakrishnan Rangaraju | 4-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
China F7 - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Chien-Hsun Lo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
China F6 - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
China F5 - tvrdý | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. He Feng | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
China F4 - tvrdý | ||||
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Jianhui Li | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Zuxin Zheng | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
China F3 - antuka | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
China F2 - antuka | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Xinyu Mao | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Ryota Tanuma | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
China F1 - antuka | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Brandon Walkin | 6-71, 6-78 | detail zápasu | |
China F5 - tvrdý | ||||
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Hao Zhang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
China F3 - antuka | ||||
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Su Hao Zhong | 6-2, 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
China F2 - antuka | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Aoran Wang | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
China F1 - antuka | ||||
15.02.16 1. kolo kval. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 2-6, 4-6 | detail zápasu |