ZÁPAS
15.08.21 | 1. kolo kval. | Janos Fekete | Michael Gloeckler | 6-1, 6-3 | M15 Warmbad | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Slovensko
06.02.01, 23 Let
06.02.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
13.09.98, 25 Let
13.09.98, 25 Let
Janos Fekete vs. Michael Gloeckler - Vzájemné zápasy
15.08.21 | 1. kolo kval. | Janos Fekete | Michael Gloeckler | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Warmbad | antuka |
Janos Fekete form & Michael Gloeckler form
Janos Fekete - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Denny Vojtischek | 6-75, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Sander Jong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 5-7, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Manuel Lazic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Dennis Dragomirov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Borys Chmielewski | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Marc Antoine Gaillard | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Attila Boros | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Manuel Lazic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-2, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Michal Novansky | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.22 kvalifik. | vs. Leo Vithoontien | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Nicholas Nugent | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Romain Faucon | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.21 kvalifik. | vs. Riccardo Tavilla | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Zilina - antuka | ||||
31.08.21 kvalifik. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.21 kvalifik. | vs. Marek Semjan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
17.08.21 2. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Felipe Derdoy | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu |
Michael Gloeckler - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Jan Kumstat | 7-65, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Artur Kukasian | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Alan Abdullin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Jannik Maute | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Walter | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Jakub Kroslak | 6-4, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Wade Hermanus | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Egor Pleshivtsev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Aleksander Chayka | 3-6, 7-63, 7-10 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Stefano D'Agostino | 4-6, 7-65, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 7-62, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Espen Lagarde | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Janis Graski | - Michael Gloeckler - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Jindacek | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Austin Johnson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 6-4, 6-0 | detail zápasu |