Jan Zielinski vs. Filip Kolasinski 22.06.2020

Jan Zielinski vs. Filip Kolasinski 22.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnání

ZÁPAS

22.06.201. koloJan Zielinski Filip Kolasinski 6-4, 6-3 All Lower antuka

STATISTIKY ZÁPASU

1
Jan Zielinski Jan Zielinski podáva0-0
0-0, 15-0, 40-0
1-0Filip Kolasinski Filip Kolasinski podáva
0-0, 15-0, 15-30, 30-30
Jan Zielinski Jan Zielinski podáva1-1
0-0, 30-0, 40-15
2-1Filip Kolasinski Filip Kolasinski podáva
0-0, 15-0, 15-30, 40-30[BP], 40-40
Jan Zielinski Jan Zielinski podáva2-2
0-0
3-2Filip Kolasinski Filip Kolasinski podáva
0-0, 0-30
Jan Zielinski Jan Zielinski podáva3-3
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP]
3-4Filip Kolasinski Filip Kolasinski podáva
0-0, 15-0, 30-0
Jan Zielinski Jan Zielinski podáva4-4
0-0, 15-0, 30-0
5-4Filip Kolasinski Filip Kolasinski podáva
0-0, 15-0, 15-30, 30-40, 40-40
6-4
2
Jan Zielinski Jan Zielinski podáva0-0
0-0, 15-0, 15-30, 30-30
1-0Filip Kolasinski Filip Kolasinski podáva
0-0, 0-15, 30-15, 30-40, 40-40, A-40[BP]
Jan Zielinski Jan Zielinski podáva2-0
0-0
2-1Filip Kolasinski Filip Kolasinski podáva
0-0, 15-0, 30-15, 30-40, 40-40, 40-A
Jan Zielinski Jan Zielinski podáva2-2
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, A-40
3-2Filip Kolasinski Filip Kolasinski podáva
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-40
Jan Zielinski Jan Zielinski podáva3-3
0-0, 30-0, 40-0
4-3Filip Kolasinski Filip Kolasinski podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
Jan Zielinski Jan Zielinski podáva5-3
0-0, 15-15, 30-15, 40-30
6-3

Jan Zielinski
Poľsko
16.11.96, 24 Let




863
19
31 699 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
04.12.00, 20 Let







Filip Kolasinski
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Jan Zielinski vs. Filip Kolasinski - Vzájemné zápasy

22.06.201. koloJan ZielinskiFilip Kolasinski6-4, 6-3 detail zápasu All Lower antuka

Jan Zielinski form & Filip Kolasinski form

Jan Zielinski - poslední zápasy

Poland M25 Poznan - antuka
26.08.20
1. kolo
vs. Vit Kopriva4-6, 2-6 prohradetail zápasu
All Lower - antuka
18.08.20
1. kolo
vs. Pawel Cias2-6, 0-6 prohradetail zápasu
16.08.20
1. kolo
vs. Piotr Galus6-3, 6-3 výhradetail zápasu
30.07.20
1. kolo
vs. Piotr Grynkowski6-2, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
17.07.20
1. kolo
vs. Daniel Michalski2-6, 1-6 prohradetail zápasu
16.07.20
1. kolo
vs. Bartosz Wojnar6-1, 6-2 výhradetail zápasu
14.07.20
1. kolo
vs. Dariusz Kuczynski6-1, 6-0 výhradetail zápasu
08.07.20
1. kolo
vs. Kacper Zuk6-4, 6-3 výhradetail zápasu
07.07.20
1. kolo
vs. Maks Kasnikowski6-2, 6-2 výhradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Kacper Zuk2-6, 6-3, 2-6 prohradetail zápasu
22.06.20
1. kolo
vs. Filip Kolasinski6-4, 6-3 výhradetail zápasu
21.06.20
1. kolo
vs. Karol Krawczynski6-2, 6-3 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Sunderland - tvrdý I.
24.02.20
kvalifik.
vs. George Houghton4-6, 6-3, 7-10 prohradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Harry David Meehan4-6, 6-4, 11-9 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Glasgow - tvrdý I.
19.02.20
1. kolo
vs. Antoine Bellier4-6, 4-6 prohradetail zápasu
17.02.20
kvalifik.
vs. Hendrik Jebens4-6, 2-6 prohradetail zápasu
17.02.20
1. kolo kval.
vs. Euan Mcintosh6-4, 6-2 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Barnstaple - tvrdý I.
13.02.20
čtvrtfinále
vs. Kacper Zuk6-3, 0-6, 1-6 prohradetail zápasu
12.02.20
2. kolo
vs. Daniel Little6-3, 6-4 výhradetail zápasu
11.02.20
1. kolo
vs. Alexis Gautier4-6, 7-65, 6-4 výhradetail zápasu
10.02.20
kvalifik.
vs. Sacha Modica6-2, 7-64 výhradetail zápasu
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Luc Woodall6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Germany M25 Nussloch - koberec
20.01.20
2. kolo kval.
vs. Marcus Mansson6-73, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
20.01.20
kvalifik.
vs. Leopold Zima4-6, 6-76 prohradetail zápasu
19.01.20
1. kolo kval.
vs. Fred Olivier Schommer6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
17.11.19
finále
vs. Alexander Erler5-7, 1-6 prohradetail zápasu
16.11.19
čtvrtfinále
vs. Jonas Trinker6-3, 6-2 výhradetail zápasu
16.11.19
semifinále
vs. Patrick Kypson6-4, 6-2 výhradetail zápasu
15.11.19
2. kolo
vs. Vasil Kirkov6-3, 6-3 výhradetail zápasu
12.11.19
1. kolo
vs. Tom Kocevar-Desman6-1, 6-4 výhradetail zápasu

Filip Kolasinski - poslední zápasy

Poland M25 Poznan - antuka
27.08.20
2. kolo
vs. Vit Kopriva4-6, 3-6 prohradetail zápasu
26.08.20
1. kolo
vs. Pawel Cias6-2, 0-6, 6-3 výhradetail zápasu
25.08.20
kvalifik.
vs. Nikolas Lahky6-4, 6-3 výhradetail zápasu
24.08.20
2. kolo kval.
vs. Zdenek Derkas6-0, 6-0 výhradetail zápasu
All Lower - antuka
15.08.20
1. kolo
vs. Grzegorz Rudnicki6-0, 6-0 výhradetail zápasu
30.07.20
1. kolo
vs. Michal Dembek4-6, 3-6 prohradetail zápasu
25.07.20
1. kolo
vs. Daniel Michalski6-2, 4-6, 1-6 prohradetail zápasu
24.07.20
1. kolo
vs. Karol Drzewiecki6-1, 6-1 výhradetail zápasu
14.07.20
1. kolo
vs. Kacper Zuk7-5, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
06.07.20
1. kolo
vs. Maks Kasnikowski7-6, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
22.06.20
1. kolo
vs. Jan Zielinski4-6, 3-6 prohradetail zápasu
21.06.20
1. kolo
vs. Piotr Galus3-6, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
21.06.20
1. kolo
vs. Wojciech Marek7-5, 6-2 výhradetail zápasu
11.06.20
1. kolo
vs. Jan Galka4-6, - Filip Kolasinski - skrečprohradetail zápasu
10.06.20
1. kolo
vs. Yann Wojcik0-1, - Filip Kolasinski - skrečprohradetail zápasu
Poland Szczecin Challenger - antuka
11.09.19
2. kolo
vs. Facundo Arguello4-6, 6-76 prohradetail zápasu
10.09.19
1. kolo
vs. Louis Wessels6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Poland M25 Poznan - antuka
22.08.19
2. kolo
vs. Diego Hidalgo3-6, 5-7 prohradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Piotr Matuszewski6-2, 4-6, 7-5 výhradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Karol Drzewiecki5-7, 7-5, 12-10 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Borys Zgola6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Ukraine M15 Irpin - antuka
14.08.19
2. kolo
vs. Vladyslav Orlov1-6, 4-6 prohradetail zápasu
13.08.19
1. kolo
vs. Aleksandr Braynin6-4, 6-0 výhradetail zápasu
12.08.19
kvalifik.
vs. Simonas Zukauskas6-1, 6-1 výhradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Danyil Holovchenko6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Poland M15 Koszalin - antuka
09.08.19
čtvrtfinále
vs. Martins Podzus1-6, 2-6 prohradetail zápasu
09.08.19
2. kolo
vs. Robin Stanek7-64, 2-6, 7-63 výhradetail zápasu
07.08.19
1. kolo
vs. Daniel Vrba6-4, 7-64 výhradetail zápasu
Georgia M15 Telavi - antuka
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Nathan Freire Da Silva6-1, 6-3 výhradetail zápasu
29.07.19
kvalifik.
vs. Lukas Hellum Lilleengen4-6, 4-6 prohradetail zápasu
<