Švajčiarsko
05.03.03, 21 Let
05.03.03, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
28.12.00, 23 Let
28.12.00, 23 Let
Jan Sebesta vs. Daniil Savelev - Vzájemné zápasy
06.01.21 | kvalifik. | Jan Sebesta | Daniil Savelev | 7-5, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Jan Sebesta form & Daniil Savelev form
Jan Sebesta - poslední zápasy
M25 Sion - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Tim Handel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Davide Ferrarolli | 4-6, 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Tim Handel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 7-66, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Dylan Dietrich | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Andrin Casanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Jakob Cadonau | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Loann Massard | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Paul Barbier Gazeu | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Romain Vial | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Sacha Ouzilou | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Calvano | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.22 kvalifik. | vs. Lucio Carnevalle | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sierre - antuka | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Remy Bertola | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Caslano - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.08.22 1. kolo | vs. Manfred Fellin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Jimmy Yang | 0-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Carlo Venturini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
19.08.22 čtvrtfinále | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.22 1. kolo | vs. Mika Brunold | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.22 2. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-72, 7-65, 6-10 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Yanick Schneider | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bern - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Liam Gavrielides | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Alexandre Reco | 7-63, 6-1 | detail zápasu |
Daniil Savelev - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Norbert Marosik | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ferdinand Kloesters | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Dzhordzho Binda | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Strahinja Cejovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Dean Thurner | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ammar Al-Shaikh | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 7-62, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Hady Habib | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-72, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Abdulmajeed Bukhari | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Carlos Giraldi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 6-78, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Sebastian Pino | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Tobias Sonne | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Tomislav Edward Papac | 7-62, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Taketo Takamisawa | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jerall Yasin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nakhon - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Kaya Arinc | 5-7, 1-6 | detail zápasu |