ZÁPAS
03.10.21 | 1. kolo kval. | Jan Jermar | Jiri Jenicek | 4-6, 6-4, 10-6 | M25 Prague | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
12.04.00, 23 Let
12.04.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
14.12.99, 24 Let
12 655 $
14.12.99, 24 Let
12 655 $
Jan Jermar vs. Jiri Jenicek - Vzájemné zápasy
26.07.22 | kvalifik. | Jiri Jenicek | Jan Jermar | 7-5, 6-2 | detail zápasu | M15 Lodz | antuka |
03.10.21 | 1. kolo kval. | Jan Jermar | Jiri Jenicek | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | M25 Prague | tvrdý I. |
Jan Jermar form & Jiri Jenicek form
Jan Jermar - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Jan Kumstat | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 5-7, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jim Alexander De Leon Aquino | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Charles Dossetter | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Pranav Kumar | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Simon Reveniau | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Bohua Dong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stepan Pecak | 7-5, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Luca Parenti | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Mathieu Bornet | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Giacomo Crisostomo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
20.07.23 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Maximilian Figl | 6-1, 1-0, Maximilian Figl - skreč | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Affolter | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Othman Bezzaz | 7-65, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Fabio Coelho | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Jordi Domenech Castillo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Mario Mansilla Diez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Enzo Frances Tessari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Jiri Jenicek - poslední zápasy
M15 Boca - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. John Bernard | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Lawrence Sciglitano | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Giamichelle | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Patrik Rikl | 6-0, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Patrik Rikl | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Dusan Baranec | 4-6, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Hiroyasu Ehara | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Baris Gulbezer | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Isaiah Strode | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
20.02.23 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 4-6, 6-0, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Weston - antuka | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Ryan Haviland | 6-4, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
13.02.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Tomas Geschwind | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Oren Vasser | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Christopher Bulus | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Nico Jaeger | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
09.01.23 kvalifik. | vs. Petr Nesterov | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.23 kvalifik. | vs. Enrico Giacomini | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.23 2. kolo kval. | vs. Nico Jaeger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Wilhelm Saiga | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.22 čtvrtfinále | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Matas Vasiliauskas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Ouzilou | 6-4, 6-1 | detail zápasu |