ZÁPAS
21.10.19 | 1. kolo | Jan Choinski | Milan Welte | 6-3, 6-0 | Hamburg Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Jan Choinski | Milan Welte | |
1. podání % | 34/47 (72%) | 29/49 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/34 (59%) | 13/29 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/13 (69%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/49 (59%) | 18/47 (38%) |
Vyhrané body celkem | 58/96 (60%) | 38/96 (40%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Jan Choinski | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Milan Welte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jan Choinski | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Milan Welte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jan Choinski | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Milan Welte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jan Choinski | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Milan Welte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jan Choinski | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Milan Welte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jan Choinski | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Milan Welte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jan Choinski | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Milan Welte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Jan Choinski | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Jan Choinski vs. Milan Welte - Vzájemné zápasy
21.10.19 | 1. kolo | Jan Choinski | Milan Welte | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Hamburg Challenger | tvrdý I. |
Jan Choinski form & Milan Welte form
Jan Choinski - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Taro Daniel | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 0-3, - Jan Choinski - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Federico Coria | 7-5, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-4, Hugo Dellien - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Dennis Novak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Milan Welte - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Andrea Guerrieri | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 2-6, 7-67, 7-61 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-2, 5-7, 10-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikolaos Chatziavraam | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. David Quayle | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lech Gontar | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Jakub Filip | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Vit Kalina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Lewie Lane | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hugo Schott | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Mayeul Darras | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Felix Balshaw | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Valentin Faure | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Affolter | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Taym Alazmeh | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Luca Wiedenmann | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Vincent Marysko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Andre Steinbach | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.23 2. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.08.23 1. kolo | vs. Facundo Yunis | 7-5, 6-3 | detail zápasu |